Falken LANDAIR AT T110 | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Falken LANDAIR AT T110

Falken
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Falken LANDAIR AT T110

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

4.33/6

Falken LANDAIR AT T110 to opony letnie do samochodów klasy SUV oraz pojazdów terenowych wyposażonych w napęd 4x4 oraz felgi o rozmiarze 15 lub 16 cali. Jest to produkt klasy średniej oferujący najlepszy stosunek ceny do jakości. Model ten został wyprodukowany na bazie nowoczesnej mieszanki gumowej, która oferuje wysoki stopień elastyczności w różnorodnych temperaturach.

Dzięki takiej innowacyjnej konstrukcji powierzchnia styku opony z jezdnią ulega zwiększeniu. To z kolei oznacza wysoki poziom stabilności i przyczepności w sezonie letnim.

Mieszanka gumowa wykorzystana do produkcji opon Falken LANDAIR AT T110 charakteryzuje się zoptymalizowaną wytrzymałością oraz odpornością na ścieranie. Przekłada się to na większe przebiegi i dłuższy okres eksploatacji. Jeśli chodzi o wydłużoną żywotność to wpływ na nią ma również równomierne rozłożenie nacisków oddziałujących na powierzchnię ogumienia.

Dzięki takiemu rozwiązaniu bieżnik ściera się równomiernie oraz powoli i dlatego opona utrzymuje swoje optymalne parametry przez cały okres eksploatacji, również po intensywnym użytkowaniu przez wiele sezonów.

W porównaniu z tradycyjnymi materiałami, komponenty wykorzystane w procesie produkcji opon Falken LANDAIR AT T110 są znacznie lżejsze. Taka innowacyjna mieszanka gumowa zmniejsza opory toczenia. Pozwoliło to na zmniejszenie ilości spalanego paliwa oraz dwutlenku węgla emitowanego do atmosfery. Opona ta bazuje na symetrycznym bieżniku, który oferuje optymalne parametry jezdne na suchym oraz mokrym podłożu.

W innowacyjnej konstrukcji bieżnika wykorzystano zoptymalizowane, szerokie rowki oraz drobne nacięcia, które szybko i efektywnie odprowadzają błoto oraz wodę. Dzięki takiemu oczyszczaniu bieżnika zmniejsza się ryzyko wystąpienia zjawiska aquaplaningu, czyli utraty przyczepności w wyniku poślizgu na wodzie.

Prezentowane ogumienie zapewnia wysoki poziom komfortu oraz bezpieczeństwa jazdy w różnorodnych warunkach charakterystycznych dla pory letniej. Bardzo ważnym atutem tego modelu jest również jego zoptymalizowana trwałość.

Dostępne rozmiary opon Falken LANDAIR AT T110

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-16, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.