Dunlop D402 | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Dunlop D402

Dunlop
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Dunlop D402

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Dunlop D402 jest nowoczesną i dobrze zoptymalizowaną oponą motocyklową. Swoje zastosowanie znajduje w motocyklach klasy cruiser lub chopper. Świetnie sprawdza się także w klasycznych maszynach. Swoimi właściwościami pasuje do tego typu sprzętu pod względem zarówno jakości wykonania, jak i optymalnych osiągów. Świetnie uzupełnia wyposażenie motocykli turystycznych, które potrzebują sprawdzonych opon na dłuższe trasy.

Ten typ ogumienia składa się z dwóch różnych od siebie wersji bieżnika. Tylna opona została wyposażona w duże klocki w kształcie litery „Z". Przez taki zabieg ukształtowało się zygzakowate żebro po obwodzie opony. To wszystko sprawia, że tylna mieszanka zachowuje wszystkie swoje walory, dając komfort w długich podróżach i ekonomię. Taki bieżnik powoduje mniejsze spalanie.

Dunlop D402 czy warto?

Przednia guma Dunlop D402 jest przystosowana do trudniejszych warunków panujących na drogach. Szczególnie dobrze radzi sobie na mokrej i śliskiej nawierzchni. Jadąc w zakrętach, opona nie traci przyczepności. Odpowiedzialne za to są liczne nacięcia i rowkowanie, które idealnie odprowadza nadmiar wody spod styku opony z ziemią.

Dodatkowym atutem tej mieszanki jest fakt, że znany w świecie producent motocykli Harley-Davidson potwierdza płynące korzyści z używania tego modelu. Stosuje je także w swoich motocyklach. Mówi, że ogumienie tej klasy przenosi w sposób bezcenny wszystkie zalety zawieszenia popularnych Harleyów. Posiadacze przyznają, że komfort i poczucie bezpieczeństwa, jakie zapewnia D402, stoją na najwyższym poziomie.

Popularne rozmiary opon Dunlop D402

Dostępne rozmiary opon Dunlop D402

Inne rozmiary

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.