Dunlop D402

Dunlop
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Dunlop D402

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Dunlop D402 jest nowoczesną i dobrze zoptymalizowaną oponą motocyklową. Swoje zastosowanie znajduje w motocyklach klasy cruiser lub chopper. Świetnie sprawdza się także w klasycznych maszynach. Swoimi właściwościami pasuje do tego typu sprzętu pod względem zarówno jakości wykonania, jak i optymalnych osiągów. Świetnie uzupełnia wyposażenie motocykli turystycznych, które potrzebują sprawdzonych opon na dłuższe trasy.

Ten typ ogumienia składa się z dwóch różnych od siebie wersji bieżnika. Tylna opona została wyposażona w duże klocki w kształcie litery „Z". Przez taki zabieg ukształtowało się zygzakowate żebro po obwodzie opony. To wszystko sprawia, że tylna mieszanka zachowuje wszystkie swoje walory, dając komfort w długich podróżach i ekonomię. Taki bieżnik powoduje mniejsze spalanie.

Dunlop D402 czy warto?

Przednia guma Dunlop D402 jest przystosowana do trudniejszych warunków panujących na drogach. Szczególnie dobrze radzi sobie na mokrej i śliskiej nawierzchni. Jadąc w zakrętach, opona nie traci przyczepności. Odpowiedzialne za to są liczne nacięcia i rowkowanie, które idealnie odprowadza nadmiar wody spod styku opony z ziemią.

Dodatkowym atutem tej mieszanki jest fakt, że znany w świecie producent motocykli Harley-Davidson potwierdza płynące korzyści z używania tego modelu. Stosuje je także w swoich motocyklach. Mówi, że ogumienie tej klasy przenosi w sposób bezcenny wszystkie zalety zawieszenia popularnych Harleyów. Posiadacze przyznają, że komfort i poczucie bezpieczeństwa, jakie zapewnia D402, stoją na najwyższym poziomie.

Dostępne rozmiary opon Dunlop D402

Inne rozmiary Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.