Falken ZE914A | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Falken ZE914A

Falken
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Falken ZE914A

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Falken ZE914A do samochodów osobowych ma nieco specyficzny zestaw parametrów. Wynika to z faktu, że została ona opracowana specjalnie dla samochodów osobowych wyposażonych w hybrydowy układ napędowy. Tzn. model ten wyróżnia się nie tylko dobrymi właściwościami trakcyjnymi, ale również bardzo wysoką oszczędnością paliwa. Połączenie to uzyskuje się poprzez szereg rozwiązań technicznych, które opisano poniżej.

Znaczne obniżenie zużycia paliwa w tej oponie zostało osiągnięte dzięki właściwościom fizyko-chemicznym mieszanki bieżnika. Posiada dwie warstwy, z których dolna jest bardziej sztywna i odporna na odkształcenia, a ponadto mniej podatna na nagrzewanie przy dużych prędkościach.

Wszystkie nieliczne krawędzie sprzęgające bieżnika są zamontowane pod dużym kątem w stosunku do kierunku jazdy. Jednocześnie, najdłuższe z nich są zakrzywione. Taka konstrukcja dodatkowo zwiększa oszczędność paliwa. Co więcej, rozwiązanie to wyraźnie zwiększa odporność bieżnika na nierównomierne zużycie.

Wzdłużne rowki odprowadzające, umieszczone pomiędzy żebrami bieżnika, charakteryzują się zwiększoną liczbą rowków. Ponadto elementy te charakteryzują się dużą objętością wewnętrzną, co w połączeniu z poprzednią cechą zapewnia niezawodną trakcję nawet w bardzo mokrych warunkach.

Popularne rozmiary opon Falken ZE914A

Dostępne rozmiary opon Falken ZE914A

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-16, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.