Mitas MC 32 | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Mitas MC 32

Mitas
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Mitas MC 32

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Mitas MC 32 to świetna opona dla każdego, kto szuka prostego rozwiązania do łatwych terenów, które będzie zapewniało optymalne osiągi i wysoki poziom bezpieczeństwa. Ten letni model został zaprojektowany z myślą o różnego rodzaju motocyklach o niewielkiej pojemności silnika, co tworzy go bardzo wszechstronną opcją wartą uwagi.

Zastosowano tutaj ciekawą rzeźbę bieżnika, która sprawnie radzi sobie zarówno z drogami w upalne, jak i deszczowe dni. Szybkie odprowadzanie wody to podstawa i kwestia kluczowa, o której doskonale zdaje sobie czeska marka. Model ten został wyposażony w świetny system drenażu, który radzi sobie z tym problemem, zapewniając redukcję wpływu akwaplanacji na stabilność jazdy. W ten sposób każdy kilometr, który przemierzasz, jest opatrzony bezpieczeństwem.

Model ten został stworzony na podstawie nowoczesnej mieszanki gumowej, która odznacza się swoją lekkością i wytrzymałością. Dzięki temu opona jest wysoce odporna na przecięcia i odkształcenia, jak również zbyt szybkie ścieranie się bieżnika. Rezultatem tego jest konstrukcja, która przez długi czas zapewnia pełnię swoich możliwości. 

Lekkość konstrukcji pozwoliła tutaj na obniżenie oporów toczenia, co jest tak ważne przy zachowaniu ekonomiczności codziennego podróżowania. To właśnie dzięki temu udaje się zminimalizować ilość spalanego paliwa, co przekłada się również na zmniejszoną emisję dwutlenku węgla do atmosfery. Wszystko to czyni model Mitas MC 32 bardzo ciekawym rozwiązaniem letnim, które łączy ekonomię, ekologię i bezpieczeństwo podróży.

Popularne rozmiary opon Mitas MC 32

Dostępne rozmiary opon Mitas MC 32

10 cali

Pokaż ofertę

12 cali

Pokaż ofertę

13 cali

Pokaż ofertę

14 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-18, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.