Mitas Sport Force+EV | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Mitas Sport Force+EV

Mitas
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Mitas Sport Force+EV

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Mitas Sport Force+EV to nowoczesne ogumienie przeznaczone do użytku kierowcom motocykli hipersportowych. Model ten został zaprojektowany z myślą o twardych nawierzchniach, świetnie sprawdzając się zarówno na torach, jak i na miejskich oraz pozamiejskich drogach. 

Cała konstrukcja została oparta o nowatorską technologię wielu mieszanek MCTT, dzięki której pojazd może zachować odpowiednią przyczepność zarówno na mokrych, jak i suchych trasach. Rozwiązanie to charakteryzuje się również wysoką wytrzymałością, która przekłada się na wysoką odporność na zbyt szybkie ścieranie się bieżnika oraz pomniejsze uszkodzenia mechaniczne. Efektem tego są długie przebiegi i bezpieczeństwo na każdym kilometrze.

Za sprawne odprowadzanie wody odpowiadają tutaj głębokie rowki, które tworzą system drenażu. W ten sposób zminimalizowano wpływ akwaplanacji, przez co możesz cieszyć się dobrymi osiągami nawet podczas deszczowych dni. Wszystko to zwieńczono stosunkowo niskimi oporami toczenia, które pozwalają Ci zaoszczędzić na paliwie.

Popularne rozmiary opon Mitas Sport Force+EV

Dostępne rozmiary opon Mitas Sport Force+EV

17 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-18, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.