Mitas Terraforce-R | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Mitas Terraforce-R

Mitas
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Mitas Terraforce-R

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Mitas Terraforce-R to opona zaprojektowana z myślą o motocyklach terenowych, których kierowcy cenią sobie wysokie właściwości jezdne zarówno na oznaczonych trasach, jak i bezdrożach. Model ten został stworzony z wysokiej jakości materiałów, która przekłada się na poczucie bezpieczeństwa i kontroli nad pojazdem na każdym kilometrze przejazdu.

Czeski producent postawił tutaj na podwójną mieszankę gumową, która różni się od siebie w zależności od części ogumienia. Centralna strefa opony została wyposażona w mieszankę, która pomaga w utrzymaniu wysokiego poziomu wytrzymałości na ekstremalne temperatury, co przekłada się na zmniejszoną szybkość ścierania się bieżnika. Mieszanka znajdująca się na części zewnętrznej opony odpowiada za możliwość sprawnych manewrów na zakrętach, dbając o odpowiedni poziom bezpieczeństwa. 

Połączone zostało to ze specjalistyczną rzeźbą bieżnika, która sprawnie radzi sobie zarówno podczas deszczowych, jak i upalnych dni lata. Dopracowane położenie i głębokość rowków tworzy świetny system drenażu, który szybko odprowadza nadmiar zanieczyszczeń, redukując w ten sposób wpływ zjawiska akwaplanacji. Jednocześnie nie zapomniano tutaj o możliwości osiągania wysokich prędkości na prostych, suchych trasach.

Niezależnie, gdzie zmierzasz, zawsze dobrze jest mieć ze sobą odpowiednią dawkę komfortu ekonomicznego. Czeska firma doskonale o tym wie, przez co postanowiła obniżyć opory toczenia, abyś mógł zaoszczędzić na ilości spalanego paliwa. Pośrednio zadbała w ten sposób również o środowisko naturalne.

Popularne rozmiary opon Mitas Terraforce-R

Dostępne rozmiary opon Mitas Terraforce-R

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

21 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-18, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.