Mitas H03 | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Mitas H03

Mitas
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Mitas H03

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Mitas H03 to letnie rozwiązanie przeznaczone do użytku w motocyklach turystycznych, a w szczególności cruiserach i chopperach. Model ten powstał z myślą o sprawnym zachowywaniu stabilności zarówno podczas upalnych, jak i deszczowych dni lata. Komfort i bezpieczeństwo to tutaj podstawa, o którą zadbał czeski producent. 

Zastosowano tutaj autorską mieszankę gumową, której główną charakterystyką jest wysoki poziom wytrzymałości. To właśnie dzięki temu osiągnięto odporność na pomniejsze uszkodzenia mechaniczne, a w tym przecięcia i odkształcenia.

Cała konstrukcja zachowuje swoją twardość i elastyczność nawet podczas bardzo wysokich temperatur, co przekłada się na powolne zużycie bieżnika. W ten sposób masz pewność długiej sprawności ogumienia, które pomoże Ci w zachowaniu bezpieczeństwa.

Czeski producent postawił tutaj na zaawansowaną rzeźbę bieżnika, która świetnie radzi sobie zarówno podczas upalnych, jak i deszczowych dni. Centralne rowki sprawnie odprowadzają wodę i zanieczyszczenia, tworząc swoisty system drenażu. W ten sposób zminimalizowano negatywny wpływ aquaplaningu na stabilność prowadzenia. Jednocześnie cała konstrukcja została wzmocniona, przez co masz możliwość szybkiej reaktywności.

Wszystko to zwieńczone zostało dbałością o komfort ekonomiczny, jak również o ekologię prowadzenia. Obniżono opory toczenia, które bezpośrednio wpływają na zmniejszoną ilość spalanego paliwa. Jednocześnie redukuje to emisję dwutlenku węgla do atmosfery, co czyni oponę Mitas H03 ekologicznym i ekonomicznym rozwiązaniem letnim.

Dostępne rozmiary opon Mitas H03

18 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-18, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.