Mitas H06 | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Mitas H06

Mitas
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Mitas H06

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Mitas H06 to rozwiązanie letnie przeznaczone do użytku w motocyklach szosowych i szosowo-turystycznych. Model ten został opracowany z myślą o długich podróżach miejskich i pozamiejskich, gdzie kaprysy pogody nie powinny wpływać na komfort przemieszczania się. Wszystko to udało się uzyskać dzięki odpowiedniemu połączeniu autorskiej mieszanki gumowej i zaawansowanej rzeźbie bieżnika. 

Nowoczesna mieszanka gumowa z dodatkiem krzemionki jest tutaj podstawą wytrzymałości całej konstrukcji. To właśnie ona odpowiada za odporność ogumienia na pomniejsze uszkodzenia mechaniczne, a w tym przecięcia i odkształcenia. Model ten zachowuje wysoką wytrzymałość nawet podczas ekstremalnych temperatur, co sprzyja powolnemu ścieraniu się bieżnika. W ten sposób cała konstrukcja przez długi czas zachowuje swoje możliwości, dbając o Twoje bezpieczeństwo na każdym kilometrze podróży. 

Postawiono tutaj na rzeźbę bieżnika, która sprawnie radzi sobie zarówno podczas upalnych, jak i deszczowych dni lata. W ten sposób masz pewność, że woda i zanieczyszczenia nie przeszkodzą Ci w komfortowym i bezpiecznym pokonywaniu tras. Sprawny system drenażu szybko redukuje możliwość negatywnego wpływu akwaplanacji na jakość prowadzenia. 

Czeska marka doskonale zdaje sobie sprawę, że długie podróże łączą się często z dużymi kosztami paliwa. Właśnie dlatego postawiła na zredukowane opory toczenia, które bezpośrednio wpływają na możliwość oszczędności. Jednocześnie łączy się to z ekologicznym podejściem, dzięki któremu zmniejszona zostanie produkcja dwutlenku węgla.

Popularne rozmiary opon Mitas H06

Dostępne rozmiary opon Mitas H06

16 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-18, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.