Pirelli Night Dragon

Pirelli
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Pirelli Night Dragon

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 7 lat
14 dni na zwrot towaru

Pirelli Night Dragon to model letni przeznaczony do użytku w motocyklach typu cruiser i chopper. Jak na rozwiązanie klasy premium przystało, opcja ta charakteryzuje się wykorzystaniem najnowszych technologii i wysokiej jakości materiałów, które razem zapewniają wysoki poziom komfortu i bezpieczeństwa na każdym kilometrze trasy

Zamysłem włoskiego producenta była produkcja idealnego ogumienia do znanych motocyklów marki Harley-Davidson. Właśnie dlatego skupienie projektantów zostało zogniskowane w dużej mierze na możliwościach trakcyjnych tego modelu. Postarano się o nowoczesną rzeźbę bieżnika, która sprawnie radzi sobie zarówno podczas upalnych, jak i deszczowych dni lata.

Wszystko to dzięki zastosowaniu systemu Enhanced Patch Technology, który pozwolił zoptymalizować profil konstrukcji. Nie zapomniano również o agresywnej rzeźbie bieżnika, która sprawnie radzi sobie z drenażem nadmiaru wody i zanieczyszczeń.

Pirelli Night Dragon jakie atuty?

Marka Pirelli znana jest z najwyższej jakości mieszanek gumowych. W przypadku opony Pirelli Night Dragon zastosowano opcję, która radzi sobie nawet w najwyższych temperaturach, zachowując swoją elastyczność i twardość. W rezultacie nie musisz martwić się możliwością pomniejszych uszkodzeń mechanicznych, a w tym zbyt szybkiego ścierania się bieżnika. 

Dobra amortyzacja została zapewniona przez optymalny rozkład nacisku w strefie styku, co jednocześnie pozwoliło na obniżenie oporów toczenia. W ten sposób zaoszczędzisz na paliwie, pomagając również w redukcji emisji dwutlenku węgla do atmosfery.

Dostępne rozmiary opon Pirelli Night Dragon

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

21 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.