Opony Hankook

Hankook
Dostawa gratis

OCENA PRODUCENTA

Brak opinii użytkowników

Wyszukaj opony Hankook

Szerokość

Profil

Średnica

Opony Hankook o marce

Hankook to koncern pochodzący Korei Południowej, który oferuje opony letnie, całoroczne oraz zimowe z segmentu średniego. Jednak co warte uwagi, aspiruje, aby wspiąć się o krok wyżej i aspirować do opon klasy premium.

Południowokoreańska marka kojarzona jest z charakterystycznego logotypu oraz z wykorzystania innowacyjnych metod produkcji opon. Mogą one śmiało konkurować z rozwiązaniami podchodzącymi od najbardziej znanych marek opon na świecie.

Dlaczego warto postawić na opony Hankook?

Niezwykle interesująca jest polityka marki, która stawia na zdeterminowanych i pełnych pasji współpracowników. Koncern Hankook został założony w 1941 roku.

Producent zaznacza, że stawia na długoterminowy, zrównoważony wzrost, dzięki swoim współpracownikom. Co pozwala na systematyczne podejście do łączenia profesjonalizmu z przedsiębiorczością.

Na dzień dzisiejszy dowiadujemy się, że zdolności produkcyjne marki oponiarskiej Hankook wynoszą 102 miliony sztuk. Co więcej, południowokoreański producent posiada osiem zakładów produkcyjnych – dwa w Korei, trzy w Chinach, a także w USA, Indonezji oraz na Węgrzech.

Co ciekawe, producent opon klasy średniej zatrudnia około 20 tysięcy pracowników, a jego sieć dystrybucyjna sięga do ponad 180 krajów.

Opony świetnie radzą sobie na mokrej nawierzchni, więc śmiało możesz inwestować w ogumienie południowokoreańskiej marki. Opony Hankook przeznaczone są zarówno do modeli samochodów osobowych, jak i SUV-ów. Cena w porównaniu z atrakcyjnością jest niezwykle kusząca.

Opony Hankook świetnie sprawdzą się dla użytkowników, którzy preferują model do jazdy po mieście, ale również w dalekie trasy.

Marka Hankook znana fanom piłki nożnej

Zgodnie z ideą marki Hankook, czyli Driving Emotion and Sport, producent opon wspiera rozgrywki piłkarskie. UEFA Europa League z milionami kibiców na całym świecie.

Co istotne, Hankook jest oficjalnym sponsorem Ligi Europejskiej UEFA od 2012 roku.

Sportowy charakter, dynamizm i emocjonalność to cechy charakterystyczne tej współpracy, które stanowi kolejny kamień milowy w strategii marketingowej firmy Hankook. Marka opon stawia na zaangażowanie europejską piłkę, które pozwoli zwiększać świadomość marki w Europie.

Firma Hankook czerpie korzyści z kompleksowej obecności marki, takiej jak reklamy na stadionach i w tle. Można to zobaczyć podczas wywiadów z piłkarzami oraz na oficjalnych konferencjach prasowych UEFA. Liga Europy jest oglądana na żywo na stadionach i w telewizji przez miliony ludzi w Europie i na całym świecie.

Hankook, czyli świetna jakość w dobrej cenie

Co warte uwagi – Hankook mieści się w czołówce największych producentów opon na świecie. Jest to zasługa wielkiej chęci rozwoju oraz ciągłego polepszania oferty opon dla kierowców.

Opony Hankook wyróżniają się bardzo dobrymi parametrami jezdnymi i trwałością w sezonie zimowym i letnim, co doceniają kierowcy w ponad 180 krajach na całym świecie.

Koncern cieszy się wielkim zaufaniem kierowców, ale również wielkich marek motoryzacyjnych, w tym m.in. BMW czy Audi, które śmiało wybierają opony Hankook jako standardowe wyposażenie swoich samochodów. Jest to zdecydowanie świetna gwarancja jakości wśród największych graczy rynku motoryzacyjnego.

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.