Opony Hankook | Darmowa dostawa | Opinie | 24opony

Opony Hankook

Hankook
Dostawa gratis

OCENA PRODUCENTA

5.10/6

Wyszukaj opony Hankook

Szerokość

Profil

Średnica

Opony Hankook o marce

Hankook to koncern pochodzący Korei Południowej, który oferuje opony letnie, całoroczne oraz zimowe z segmentu średniego. Jednak co warte uwagi, aspiruje, aby wspiąć się o krok wyżej i aspirować do opon klasy premium.

Południowokoreańska marka kojarzona jest z charakterystycznego logotypu oraz z wykorzystania innowacyjnych metod produkcji opon. Mogą one śmiało konkurować z rozwiązaniami podchodzącymi od najbardziej znanych marek opon na świecie.

Dlaczego warto postawić na opony Hankook?

Niezwykle interesująca jest polityka marki, która stawia na zdeterminowanych i pełnych pasji współpracowników. Koncern Hankook został założony w 1941 roku.

Producent zaznacza, że stawia na długoterminowy, zrównoważony wzrost, dzięki swoim współpracownikom. Co pozwala na systematyczne podejście do łączenia profesjonalizmu z przedsiębiorczością.

Na dzień dzisiejszy dowiadujemy się, że zdolności produkcyjne marki oponiarskiej Hankook wynoszą 102 miliony sztuk. Co więcej, południowokoreański producent posiada osiem zakładów produkcyjnych – dwa w Korei, trzy w Chinach, a także w USA, Indonezji oraz na Węgrzech.

Co ciekawe, producent opon klasy średniej zatrudnia około 20 tysięcy pracowników, a jego sieć dystrybucyjna sięga do ponad 180 krajów.

Opony świetnie radzą sobie na mokrej nawierzchni, więc śmiało możesz inwestować w ogumienie południowokoreańskiej marki. Opony Hankook przeznaczone są zarówno do modeli samochodów osobowych, jak i SUV-ów. Cena w porównaniu z atrakcyjnością jest niezwykle kusząca.

Opony Hankook świetnie sprawdzą się dla użytkowników, którzy preferują model do jazdy po mieście, ale również w dalekie trasy.

Marka Hankook znana fanom piłki nożnej

Zgodnie z ideą marki Hankook, czyli Driving Emotion and Sport, producent opon wspiera rozgrywki piłkarskie. UEFA Europa League z milionami kibiców na całym świecie.

Co istotne, Hankook jest oficjalnym sponsorem Ligi Europejskiej UEFA od 2012 roku.

Sportowy charakter, dynamizm i emocjonalność to cechy charakterystyczne tej współpracy, które stanowi kolejny kamień milowy w strategii marketingowej firmy Hankook. Marka opon stawia na zaangażowanie europejską piłkę, które pozwoli zwiększać świadomość marki w Europie.

Firma Hankook czerpie korzyści z kompleksowej obecności marki, takiej jak reklamy na stadionach i w tle. Można to zobaczyć podczas wywiadów z piłkarzami oraz na oficjalnych konferencjach prasowych UEFA. Liga Europy jest oglądana na żywo na stadionach i w telewizji przez miliony ludzi w Europie i na całym świecie.

Hankook, czyli świetna jakość w dobrej cenie

Co warte uwagi – Hankook mieści się w czołówce największych producentów opon na świecie. Jest to zasługa wielkiej chęci rozwoju oraz ciągłego polepszania oferty opon dla kierowców.

Opony Hankook wyróżniają się bardzo dobrymi parametrami jezdnymi i trwałością w sezonie zimowym i letnim, co doceniają kierowcy w ponad 180 krajach na całym świecie.

Koncern cieszy się wielkim zaufaniem kierowców, ale również wielkich marek motoryzacyjnych, w tym m.in. BMW czy Audi, które śmiało wybierają opony Hankook jako standardowe wyposażenie swoich samochodów. Jest to zdecydowanie świetna gwarancja jakości wśród największych graczy rynku motoryzacyjnego.

Najwyżej oceniane opony Hankook

Ocena
producenta

5.10/6

Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.