Hankook RW09

Hankook
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Hankook RW09

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja dożywotnia
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Hankook RW09 to opona zimowa reprezentująca klasę średnią, stanowiąca zgrabne połączenie bardzo dobrych osiągów i niezbyt wysokiej ceny. Produkowana jest z myślą o lekkich samochodach dostawczych i samochodach typu SUV.

Opona została wyposażona w nowoczesny bieżnik kierunkowy, zapewniający jej dynamiczny wygląd, ale przede wszystkim bardzo dobrą przyczepność na śliskich nawierzchniach i skuteczny drenaż.

Zaawansowany system rowków i nacięć pozwala na błyskawiczne odprowadzanie nadmiaru cieczy i błota spod kół, zapewniając im styczonść z podłożem i redukując szansę na wystąpienie groźnego zjawiska akwaplanacji.

Z kolei użyta w tym wypadku technologia 3D-Groove zapewnia krótki czas hamowania na oblodzonych nawierzchniach i bardzoi dobrą trakcję podczas wykonywania manewrów.

Wykorzystana do produkcji mieszanka gumowa zachowuje wszelkie walory bez względu na czynniki zewnętrzne, dlatego guma nawet podczas silnych przymrozków zachowuje optymalną sprężystość i z powodzeniem dopasowuje się do kształtu zastanej nawierzchni. 

Dostępne rozmiary opon Hankook RW09

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.