Jakie są formy płatności w sklepie?

Kupując w 24opony możesz zapłacić w wygodny dla Ciebie sposób. Zapewniamy szeroki wybór metod płatności. Oto opcje, z których możesz skorzystać.

CashPayment

Płatność gotówką przy odbiorze

Za opony zapłacisz pracownikowi firmy kurierskiej, przy odbiorze zamówienia.

Instalment

Płatność ratalna

Wybierając płatność w ratach, możesz w kilku krokach rozłożyć należną kwotę na mniejsze części. Więcej informacji na temat płatności ratalnych znajdziesz tutaj.

PayPo

PayPo

PayPo to popularna usługa, która umożliwia zakup opon z odroczeniem zapłaty. Potrzebujesz opon od razu, a w tym miesiącu nie chcesz nadszarpnąć domowego budżetu? Wybierając PayPo spłacisz zakup za 30 dni bez dodatkowych kosztów lub rozłożysz płatność na 4 raty! Maksymalna kwota jednorazowego zakupu z PayPo wynosi do 5000 złotych.

twisto

Twisto

Twisto to bezpieczna metoda płatności odroczonych, dzięki którym w łatwy sposób spłacisz zakupy online później. Będąc klientem Twisto, możesz opłacić zamówienie nawet do 45 dni bez dodatkowych kosztów. Metoda daje również opcję odroczenia części kwoty na kolejny miesiąc. Maksymalna kwota jednorazowego zakupu z Twisto wynosi 1500 zł.

mastercard-visa

Płatność kartą

Metoda zapewniana przez operatora Visa. Polega na bezpośrednim przelewie po podaniu danych karty płatniczej – jej numeru oraz trzycyfrowego kodu CVV (lub CVC).

PayU

PayU – szybki przelew lub karta płatnicza

Za pomocą systemu PayU wygodnie zapłacisz na wiele sposobów – kartą płatniczą (MasterCard, Visa), szybkim przelewem, popularnymi usługami przelewów internetowych (np. mTransfer).

Usługa PayU jest właściwą opcją dla klientów chcących szybko otrzymać zamówione opony. System wykonuje przelewy od razu, dzięki czemu możemy natychmiastowo przekazać Twoje zamówienie do realizacji.

GooglePay&ApplePay

Google Pay lub Apple Pay

Szybka i nowoczesna metoda płatności. Wygodnie zapłać za opony za pomocą wirtualnego portfela, połączonego z kartą kredytową. Potwierdzenia płatności dokonasz za pomocą kodu SMS (Google Pay) lub funkcji TouchID i FaceID (Apple Pay).

Blik

Blik

Blik to szybka metoda płatności, polegająca na użyciu 6-cyfrowego, ważnego dwie minuty kodu w aplikacji mobilnej banku. Używa się go do rozpoczęcia płatności, a po potwierdzeniu dokonywany jest przelew.

TraditionalTransfer

Przelew tradycyjny

Mamy także alternatywę od płatności internetowych – możesz skorzystać z opcji przelewu w tradycyjnej formie.

Po złożeniu zamówienia, wyślemy dane do przelewu. Wystarczy wypełnić przekaz i udać się do najbliższego banku lub na pocztę. Tam wpłacasz odliczoną kwotę za opony, a my zrealizujemy Twoje zamówienie.

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.