Nexen

Opony Nexen

Nexen to marka stworzona przez firmę Heung-Ah w 1942 roku w Korei Południowej. Firma początkowo zajmowała się produkcją dla japońskiej armii. W 1987 roku Koreańczycy podpisali joint venture z francuskim koncernem Michelin. Tak powstała spółka Michelin Korea Tire. W 2008 roku firma otworzyła swoją filię w Niemczech, tworząc spółkę Nexen Tire Europe. Firma zatrudnia ponad 2 tysiące pracowników, a jej opony sprzedawane są w 120 krajach świata.

Wyszukaj opony
Nexen

Szerokość

Profil

Średnica

Klasa opony: EKONOMICZNA

Klasa ekonomiczna nazywana również budżetową charakteryzuje się niską ceną. Opony tej klasy mają dobry stosunek ceny do parametrów jednych. Klasa ekonomiczna to zrównoważone osiągi. Technologie użyte do produkcji opon klasy ekonomicznej są przeniesione ze starszych modeli opon klasy Premium co zapewnia że opony będą miały dobre parametry.

Najpopularniejsze opony Nexen

Nexen N'Priz 4S

4.84/6

Nexen NPRIZ 4S to całoroczne opony klasy ekonomicznej do samochodw osobowych. Opony dobrze spisują się i latem i zimą. Kierunkowy bieżnik w kształcie litery V gwarantuje dobre odprowadzanie wody i minimalizuje ryzyko aquaplaningu. Nowoczesna mieszanka gumowa powoduje, (...)

Nexen N Blue HD +

5.16/6

NEXEN NBLUE HD+ to nowa, ulepszona wersja słynnej opony Nexen NBlue HD. Nowoczesna budowa bieżnika i ulepszona mieszanka gumowa sprawia, że opona Nexen NBlue HD+ charakteryzuje się mniejszymi oporami toczenia, dzięki czemu auto zużywa mniej paliwa a emisja dwutlenku węg (...)

Nexen Winguard Sport

4.73/6

Nexen WINGUARD SPORT to opony zimowe do samochodw osobowych. Opony te świetnie zachowują się zarwno na mokrych jak i suchych nawierzchniach. Cztery szerokie podłużne rowki bieżnika wpływają na lepszą wydajność odwadniania. Gęste lamele znacznie poprawiają przyczepność (...)

Nexen Winguard Snow G WH2

5.34/6

WINGUARD SNOW G WH2 to opony zimowe do samochodw osobowych. Dzięki kierunkowej budowie bieżnika charakteryzują się dobrą stabilnością i krtką droga hamowania na zaśnieżonych nawierzchniach oraz wysoką odpornością na zjawisko aquaplaningu. System trjwymiarowych lameli g (...)

Nexen N fera SU1

4.77/6

NEXEN NFERA SU1 to asymetryczne opony letnie do samochodów osobowych sprawdzające się znakomicie zarówno na suchej jak i mokrej nawierzchni. Opony charakteryzują się doskonałą przyczepnością i stabilnością jazdy. Specjalna rzeźba bieżnika sprawia, że opony są ciche i ko (...)

Nexen Winguard WT1

4.28/6

Nexen WINGUARD WT1 to opona zimowa klasy ekonomicznej do samochodw dostawczych. To optymalne połączenie dobrej jakości i atrakcyjnej ceny.Opona posiada symetryczny bieżnik co najlepiej sprawdza się w przypadku aut dostawczych, ponieważ zapewnia wolne zużycie w przypadk (...)

płatności elektroniczne
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-18, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Copyright © 2010-2018 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

801 002 140

52 561 11 40

tel. stacjonarne

tel. komórkowe

Infolinia