Nexen Roadian HP | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Nexen Roadian HP

Nexen
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Nexen Roadian HP

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

5.56/6

Nexen Roadian HP to opony letnie, które charakteryzują się świetną przyczepnością zarówno na mokrej, jak i suchej powierzchni. Ich przeznaczeniem są samochody osobowe i kierowcy, którzy lubią mądrze wydawać pieniądze. Jest to model klasy ekonomicznej, która charakteryzuje się świetnym stosunkiem jakości do ceny. Model ten można znaleźć w wielu rozmiarach, które mieszczą się w przedziale od 16 do 22 cali.

Zastosowano tutaj bieżnik kierunkowy, który odznacza się szczególnie dobrymi możliwościami odprowadzania wody. Głębokie rowki i gęsto rozłożone kanaliki tworzą razem system drenażu, który szybko i sprawnie pozbywa się wody, zanim dostanie ona się pod czoło opony, redukując przyczepność.

Model Nexen Roadian HP stworzono na bazie wyjątkowo wytrzymałej mieszanki gumowej, która pomaga w zachowaniu elastyczności całej konstrukcji nawet w bardzo wysokich temperaturach. Jest to o tyle ważne, że ogranicza do minimum możliwe uszkodzenia mechaniczne, a w tym zbyt szybkie zużywanie się bieżnika.

Producent jednocześnie postarał się o zapewnienie odpowiedniej lekkości użytych materiałów, co przełożyło się na obniżenie oporów toczenia. Efektem jest zmniejszona ilość zużywanego paliwa, co jest korzyścią zarówno ekonomiczną, jak i ekologiczną, ograniczając emisję dwutlenku węgla do atmosfery.

Opona Nexen Roadian HP to świetne rozwiązanie na letnią, kapryśną pogodę. Pozwoli na utrzymanie odpowiedniej przyczepności na każdej trasie, jednocześnie nie ograniczając kierowcy i dając mu swobodę na dynamiczne i szybkie manewry.

Dostępne rozmiary opon Nexen Roadian HP

16 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

20 cali

Pokaż ofertę

22 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.