Popularne rozmiary opon

Popularne rozmiary opon to najczęściej stosowane modele w danym typie pojazdu. Decyduje się na nie największe grono kierowców. Dobrze dopasowane opony w popularnym rozmiarze to gwarancja wyższego bezpieczeństwa i komfortu podróży.

Najbardziej popularne rozmiary opon

Najbardziej popularny rozmiar opony to zdecydowanie 205/55 R16. Według badań IBRM Samar z 2020 roku, już co 8. samochód posiada opony w tym rozmiarze zamontowane fabrycznie! Szczególnie często stosuje się go w autach klasy kompaktowej.

Według tych samych badań, najpopularniejsze rozmiary opon do SUV-ów i aut miejskich to kolejno: 215/60 R17 oraz 195/65 R15.

Dostawa gratis

Dostawa gratis

Otrzymasz u nas darmową dostawę do Twojego zamówienia opon

Fachowa pomoc

Fachowa pomoc

Do Twojej dyspozycji jest nasza infolinia oraz czat

Odbiór w serwisie

Odbiór w serwisie

Kupione opony możesz odebrać oraz zamontować w wybranym serwisie

Gwarancja jakości

Gwarancja jakości

Współpracujemy z wieloma znanymi i rekomendowanymi producentami opon

Duży wybór rozmiarów w 24opony.pl!

W 24opony wiemy, jak ważny jest wybór właściwego ogumienia. Wyróżnia nas bogata oferta popularnych rozmiarów opon, dostosowana do potrzeb współczesnego kierowcy. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, by klient mógł cieszyć się udanym i komfortowym zakupem.

Z nami dobierzesz opony w popularnym rozmiarze nie tylko do samochodów osobowych, ale też SUV-ów, aut dostawczych, motocykli i wielu innych pojazdów! Skorzystaj z naszej oferty i przekonaj się, że dobór rozmiaru opon może być prosty!

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.