Nexen Winguard Snow G WH2

Nexen
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Nexen Winguard Snow G WH2

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Nexen Winguard Snow G WH2 to wysokiej jakości opony zimowe klasy ekonomicznej, stworzone z myślą o komfortowej i bezpiecznej jeździe w warunkach zimowych. 

Produkt został zaprojektowany tak, aby możliwa była szybsza i bardziej dynamiczna jazda zarówno po suchej, jak i mokrej nawierzchni z prędkością sięgającą nawet do 210 km/h.

Przeprowadzone testy wykazały, że ogumienie Nexen Winguard Snow G WH2 spisuje się doskonale na śniegu oraz błocie pośniegowym.

Wysokiej jakości opony zimowe Nexen Winguard Snow G WH2 posiadają bieżnik kierunkowy, który bardzo dobrze wgryza się w śnieg, zapewniając odpowiednie przyspieszenie, przyczepność i krótką drogę hamowania

Układ kanalików i rowków został z kolei zaprojektowany tak, aby opona skutecznie odprowadzała wodę i błoto pośniegowe spod swojej powierzchni. Dzięki temu auto jest chronione przed niebezpiecznym zjawiskiem poślizgu na poduszce wodnej.

Testy przeprowadzone przez ekspertów oraz pozytywne opinie zwykłych użytkowników potwierdzają wysoką efektywność paliwową ogumienia zimowego Nexen Winguard Snow G WH2. Niski poziom spalania paliwa został osiągnięty dzięki niskim oporom toczenia tych opon.

Warto dodać, że mieszanka gumy wykorzystana do produkcji modelu Nexen Winguard Snow G WH2 jest wysoce odporna na uszkodzenia i przedwczesne zużycie oraz zachowuje optymalną elastyczność nawet w skrajnie niskich temperaturach otoczenia.

Nowoczesna konstrukcja tych opon zimowych zapewnia nie tylko dobrą przyczepność i możliwość dynamicznej jazdy. Przekłada się ona również na krótką i bezpieczną drogę hamowania na mokrej i ośnieżonej nawierzchni.

Testy opony zimowej Nexen Winguard Snow G WH2

  • Test Auto Centrum w rozmiarze 185/65 R15, opona zimowa Nexen Winguard Snow G WH2 otrzymała ocenę 6,6 (Miejsce w pierwszej dziesiątce, 2017 r.);

  • Test ACE w rozmiarze 185/65 R15, opona zimowa Nexen Winguard Snow G WH2 otrzymała ocenę 181 (Miejsce w pierwszej dziesiątce, 2018 r.);

  • Test AMS w rozmiarze 205/55 R16, opona zimowa Nexen Winguard Snow G WH2 otrzymała notę polecaną (2018 r.);

  • Test ADAC w rozmiarze 205/55 R16, opona zimowa Nexen Winguard Snow G WH2 otrzymała dobrą ocenę (2018 r.).

Dostępne rozmiary opon Nexen Winguard Snow G WH2

13 cali

Pokaż ofertę

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.