Opony zimowe Nexen

Nexen
Dostawa gratis

OCENA PRODUCENTA

Brak opinii użytkowników

Wyszukaj
zimowe opony
Nexen

Szerokość

Profil

Średnica

Opony zimowe Nexen czy warto kupić?

Opony zimowe marki Nexen należą do segmentu ekonomicznego, dzięki czemu cechuje je bardzo atrakcyjna cena dla każdego kierowcy.

Tym, na co warto zwrócić uwagę kupując opony zimowe Nexen jest bardzo elastyczna mieszanka gumowa, zapewniająca wysoką przyczepność w zimowych warunkach.

Mimo niskiego kosztu, koreańska marka oferuje bardzo solidne, trwałe i bezpieczne w eksploatacji opony, nawet podczas skrajnie niskich temperatur. Dzięki wysokiej wytrzymałości, opony na zimę koreańskiej marki są zakupem nie tylko oszczędnym i bezpiecznym, ale i zostającym z kierowcą na długie sezony.

Dodatkowo, marka Nexen produkując opony zimowe rozwinęła własny system innowacji i kontroli jakości.

Ogumienie na zimę jest projektowane i tworzone w zaawansowanym centrum badawczo-rozwojowym, dzięki czemu opony Nexen zimowe oferują dziś wysoki standard wytrzymałości i osiągów na zaśnieżonej i oblodzonej nawierzchni.

Niski koszt nie zawsze musi oznaczać niską jakość, co konsekwentnie udowadnia koreańska marka. Opony zimowe Nexen to warta uwagi propozycja dla każdego kierowcy, który poszukuje tanich opon na trudne warunki europejskiej zimy, a nie chce iść na kompromisy w jakości!

Opony zimowe Nexen testy

Wysoka jakość i optymalne parametry jezdne, jakie oferują opony zimowe Nexen, wielokrotnie znajduje odzwierciedlenie w testach niezależnych ekspertów.

Renomowane magazyny i instytucje przeprowadzając profesjonalne testy opon zimowych, wielokrotnie umieszczają ogumienie Nexen w czołówkach własnych rankingów.

Warto tu wspomnieć o flagowej serii ogumienia Winguard, z popularnym wśród kierowców modelem Nexen Winguard Sport 2 na czele. Opona zimowa w teście Auto Bild w 2019 roku otrzymała dobrą ocenę ekspertów.

Testujący wielokrotnie wyróżniali opony zimowe Nexen z serii Winguard za szczególną odporność na ścieranie i naturalne zużycie bieżnika podczas jazdy.

Oznaczenia opon zimowych Nexen

Opony zimowe Nexen przechodzą przez długi szereg rygorystycznych prób producenta oraz oponiarskich ekspertów.

Dzięki szczegółowemu sprawdzeniu wszystkich najważniejszych w zimie parametrów, opony zimowe Nexen zdobyły wiele certyfikatów i oznaczeń jakościowych, które poświadczają wysoki poziom bezpieczeństwa i przystosowania jakie oferuje ogumienie. 

Każda opona zimowa marki Nexen posiada także oznaczenie 3PMSF. Jest to dowód na to, że ogumienie producenta z Korei Południowej przeszło pomyślnie dodatkowe testy przyczepności na śniegu oraz spełnia surowe wymogi Unii Europejskiej dotyczące zimowej jazdy.

Certyfikaty i oznaczenia opon zimowych Nexen są dobrą rekomendacją zakupu, która daje dodatkową gwarancję, że jest to ogumienie sprawdzone i gotowe na każde wyzwania trudnego sezonu zimowego!

Najwyżej oceniane zimowe opony Nexen

Ocena
producenta

Brak opinii użytkowników

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.