Nexen Winguard Ice SUV

Nexen
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Nexen Winguard Ice SUV

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Nexen Winguard Ice SUV to opona zimowa zaprojektowana z myślą o samochodach z napędem 4x4. Jest to rozwiązanie klasy ekonomicznej, która charakteryzuje się dostarczaniem optymalnych osiągów i bezpieczeństwa w niskiej, przystępnej cenie. Model ten sprawdzi się zarówno na terenach miejskich, jak i pokrytych śniegiem bezdrożach. 

Zastosowanie kierunkowego bieżnika nie jest przypadkiem – koreańska firma doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że jest to jedna z najlepszych zimowych opcji. Dzięki rzeźbie rowków w kształcie litery V opona bardzo szybko pozbywa się nadmiaru wody i zanieczyszczeń, co redukuje możliwość powstania zjawiska aquaplaningu. Efektem jest wysoka przyczepność na mokrych, ośnieżonych terenach

Dla odporności na niskie temperatury, marka Nexen użyła adaptacyjnej mieszanki gumowej, która zachowuje odpowiednią elastyczność nawet w skrajnych warunkach. Jednocześnie udało się też obniżyć opory toczenia, co łączy się bezpośrednio ze zmniejszeniem ilości spalanego paliwa, pozwalając na oszczędność dla kierowcy.

Popularne rozmiary opon Nexen Winguard Ice SUV

Dostępne rozmiary opon Nexen Winguard Ice SUV

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

20 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.