Nexen Winguard Winspike WS62 SUV

Nexen
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Nexen Winguard Winspike WS62 SUV

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Nexen Winguard Winspike WS62 to opony zimowe, które zostały stworzone z myślą o samochodach osobowycho wyższej mocy oraz SUV-ach. Dzięki specjalnej, wzmocnionej konstrukcji będą one także idealnym rozwiązaniem dla pojazdów o większej masie. To niezawodne ogumienie zostało wykonane przez pochodzącą z Korei Południowej markę Nexen, specjalizującą się w wytwarzaniu wysokiej jakości produktów. Dzięki temu Winguard Winspike WS62 SUV są idealnym rozwiązaniem na każde warunki pogodowe.

Zastosowany bieżnik kierunkowy korzystnie wpływa na przyczepność opon i ich stabilność na zaśnieżonej czy oblodzonej nawierzchni. Posiada on system odprowadzający wodę, który zmniejsza ryzyko wystąpienia aquaplaningu. Charakterystyczna rzeźba bieżnika sprawia, że jazda jest komfortowa i niezwykle bezpieczna. 

Nexen Winguard Winspike WS62 SUV to ogumienie, które poradzi sobie nawet podczas niskich temperatur. Jest ono wytrzymałe i wysoce odporne na urazy mechaniczne. Opony te są powszechnie cenione na ogólnoświatowym rynku motoryzacyjnym. 

Popularne rozmiary opon Nexen Winguard Winspike WS62 SUV

Dostępne rozmiary opon Nexen Winguard Winspike WS62 SUV

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

20 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.