Nexen Winguard Winspike

Nexen
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Nexen Winguard Winspike

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Nexen Winguard Winspike to zimowa opona reprezentująca klasę ekonomiczną, w której zastosowano tradycyjne rozwiązania umożliwiające dobre osiągi na śliskich i pokrytych śniegiem nawierzchniach.

Opona została wyposażona w nowoczesny bieżnik kierunkowy, zapewniający jej nie tylko dynamiczny i atrakcyjny wygląd, ale przede wszystkim sterowność i skuteczny drenaż podczas opadów deszczu i śniegu.

Unikalny system rowkowania w kształcie litery "V" oraz nacięć szybko usuwa nadmiar cieczy spod opon, osuszając całą konstrukcję i zapewniając jej optymalną styczność z podłożem. Mechanizm ten znacznie zmniejsza ryzyko wystąpienia niebezpiecznych zjawisk aquaplaningu i snowplaningu.

Wykorzystana do produkcji mieszanka gumowa zachowuje swoje właściwości w niskiej temperaturze i cechuje się zwiększoną odpornością na ścieranie.

Warto również podkreślić, że zarówno budowa, jak i skład ogumienia, wpływają na skrócony czas hamowania na śliskich drogach i pozwalają na precyzję kierowania podczas wykonywania skomplikowanych manewrów.

Popularne rozmiary opon Nexen Winguard Winspike

Dostępne rozmiary opon Nexen Winguard Winspike

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.