Opony całoroczne Nexen

Nexen
Dostawa gratis

OCENA PRODUCENTA

4.95/6

Wyszukaj
całoroczne opony
Nexen

Szerokość

Profil

Średnica

Opony całoroczne Nexen dlaczego warto kupić

Opony całoroczne marki Nexen to ekonomiczny wybór, na który warto zwrócić uwagę jeśli chce się podróżować tanio, wygodnie i bezpiecznie przez cały rok eksploatacji.

Będąc typowym przedstawicielem ogumienia klasy ekonomicznej, opony całoroczne Nexen zapewniają niezwykle korzystny stosunek jakości do ceny, który doceniło już wielu kierowców na całym świecie.

Zakup opon całorocznych Nexen wiąże się z dużą wygodą dla kierowcy. To nie tylko niezależność od zmiennych warunków pogodowych, ale też brak konieczności sezonowej wymiany oraz przechowywania drugiego kompletu ogumienia.

Dzięki oponom całorocznym marki Nexen, kłopotliwe terminy wizyty w warsztacie należeć będą do przeszłości, a brak konieczności posiadania dwóch kompletów opon zaoszczędzi miejsca i dodatkowego problemu.

Koreański producent dokłada wszelkich starań, aby ogumienie całoroczne Nexen zapewniało bezpieczeństwo i pewność prowadzenia pojazdu w zróżnicowanych warunkach pogodowych.

Wysoka jakość i dopracowane rozwiązania opon całorocznych marki z Korei Południowej zaowocowały między innymi otrzymaniem oznaczenia 3PMSF.

Symbol wyrażony trzema górskimi szczytami i płatkiem śniegu to dodatkowa gwarancja, że ogumienie Nexen na cały rok spełnia surowe normy unijne i zachowuje optymalną przyczepność w trudnych warunkach zimowych. Jest to ważny czynnik przy zakupie właściwych opon całorocznych.

Jakie opony wielosezonowe Nexen wybrać?

Sprawne połączenie ponad półwiecznej tradycji w produkcji ogumienia z innowacyjnymi rozwiązaniami, zaowocowało powstaniem wysokiej jakości opon wielosezonowych Nexen.

Koreański producent dokłada starań, aby ogumienie wielosezonowe było dostępne do szerokiego grona nowoczesnych kierowców na wiele typów pojazdów.

Zastanawiając się, jakie opony wielosezonowe Nexen wybrać, warto zwrócić uwagę na popularny model Nexen N Blue 4 Season.

Model Nexen N Blue 4 Season Van jest także dobrym wyborem, dedykowanym dla potrzeb właścicieli lekkich samochodów dostawczych.

Ogumienie posiada homologację do jazdy w warunkach zimowych i zostało wykonane z wysokiej jakości mieszanki, która gwarantuje konkurencyjne osiągi na suchej i mokrej nawierzchni, a także optymalną przyczepność, gdy temperatura spadnie.

Opony wielosezonowe marki Nexen dostępne są w popularnych rozmiarach (od 14 do 17 cali), co także jest dodatkową gwarancją dopasowania ogumienia do potrzeb wielu kierowców. Opony całoroczne Nexen będą więc ekonomicznym wyborem, który polecany jest dla użytkowników samochodów osobowych, lekkich aut miejskich, crossoverów i pojazdów dostawczych.

Niezależnie od wybranego modelu, opony koreańskiego producenta zapewniają konkurencyjne parametry jezdne w każdych warunkach i niską cenę zakupu.

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.