Nexen N Blue 4 Season Van | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Nexen N Blue 4 Season Van

Nexen
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Nexen N Blue 4 Season Van

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Nexen N Blue 4 Season Van to opony całoroczne, które zostały przeznaczone samochodom dostawczym, których kierowcy cenią sobie bezpieczeństwo i komfort jazdy. Jest to model mieszczący się w klasie ekonomicznej, co oznacza, że charakteryzuje się niezwykle korzystnym stosunkiem jakości do ceny.

Bieżnik, w który wyposażono te opony, ma konstrukcję asymetryczną, która pozwala na utrzymanie odpowiedniej przyczepności zarówno na suchych nawierzchniach, jak i na drogach pokrytych śniegiem, lodem i błotem. Ten rodzaj bieżnika dzieli się na dwie części – zewnętrzną i wewnętrzną.

Jedna odpowiedzialna jest za szybkie i sprawne odprowadzanie wody, które jest konieczne, aby uniknąć poślizgu, a druga z części ma za zadanie utrzymanie stabilności i dobrej sterowności w upalne dni lata.

Samochody dostawcze potrzebują opon, które odznaczają się najwyższą wytrzymałością, o czym doskonale zdaje sobie sprawę firma Nexen. Idąc za tą myślą, zaprojektowali oni model N Blue 4 Season Van w taki sposób, aby jego mieszanka gumowa oferowała równomierne i powolne zużywanie się bieżnika.

Udało się to dzięki zastosowaniu adaptacyjnej formuły, która zachowuje elastyczność zimą, jak i twardość oraz sztywność w okresie letnim.

Długie kilometry łączą się ze zużyciem dużej ilości paliwa, na co zwrócili uwagę konstruktorzy tego modelu. Obniżyli oni opory toczenia, aby zredukować spalanie tak, jak tylko było to możliwe.

Wszystko to sprawia, że opona Nexen N Blue 4 Season Van to model, który zapewni pełnię kontroli nad pojazdem, co bezpośrednio przekłada się na bezpieczeństwo i przyjemność jazdy.

Dostępne rozmiary opon Nexen N Blue 4 Season Van

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-18, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.