Nexen N Blue 4 Season

Nexen
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Nexen N Blue 4 Season

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Nexen N Blue 4 Season to wysokiej jakości ogumienie całoroczne klasy średniej wyprodukowane z myślą o pojazdach osobowych. Ze względu na swoją konstrukcję oraz wykorzystane technologie i materiały, opony Nexen N Blue 4 Season nadają się idealnie do jazdy miejskiej w zróżnicowanych warunkach pogodowych.

Ogumienie to jest efektem ciężkiej pracy znanego koreańskiego producenta, który położył nacisk na zapewnienie optymalnych właściwości jezdnych bez względu na porę roku. To właśnie dlatego opon N Blue 4 Season można używać zarówno latem, jak i zimą bez martwienia się o konieczność sezonowej wymiany ogumienia.

Liczne testy wykazały, że opony całoroczne Nexen N Blue 4 Season zapewniają bardzo dobre osiągi na suchej nawierzchni, pełną kontrolę nad samochodem podczas deszczu oraz optymalną przyczepność i krótką drogę hamowania na śniegu.

Zaawansowany bieżnik posiada zaokrąglone rowki w kształcie litery V. Taka budowa lepiej chroni przed aquaplaningiem, ponieważ błoto pośniegowe i woda są skutecznie odprowadzane spod powierzchni opony.

Sieć lameli zastosowana w tej oponie gwarantuje bardzo dobre przystosowanie tego produktu do praktycznie każdych warunków drogowych.

Materiał, z którego wykonano opony całoroczne Nexen N Blue 4 Season zawiera dużą ilość krzemionki. Dzięki temu opony zachowują optymalny kształt bieżnika przez cały rok.

Ogumienie Nexen N Blue 4 Season jest idealne dla każdego, komu zależy na odpowiednim poziomie dynamiki, bezpieczeństwa i komfortu jazdy zarówno w sezonie letnim, jak i zimowym.

Testy opony całorocznej Nexen N Blue 4 Season

  • Test Auto Bild w rozmiarze 205/55 R16, opona całoroczna Nexen N Blue 4 Season otrzymała notę dobrą (2020 r.);

  • Test Auto Bild w rozmiarze 225/45 R17, opona całoroczna Nexen N Blue 4 Season otrzymała notę dobrą (2020 r.);

  • Test Auto Bild w rozmiarze 225/45 R17, opona całoroczna Nexen N Blue 4 Season otrzymała notę dobrą (2019 r.);

  • Test TCS w rozmiarze 175/65 R14, opona całoroczna Nexen N Blue 4 Season została polecana (1. miejsce, 2018 r.);

  • Test ADAC w rozmiarze 175/65 R14, opona całoroczna Nexen N Blue 4 Season otrzymała notę zadowalającą (1. miejsce, 2018 r.).

Dostępne rozmiary opon Nexen N Blue 4 Season

13 cali

Pokaż ofertę

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.