Nexen Winguard Snow G3 WH21

Nexen
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Nexen Winguard Snow G3 WH21

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Nexen Winguard Snow G3 WH21 to opony zimowe, które zalicza się jakościowo do klasy średniej, choć ich cena bliższa jest modelom ekonomicznym. Dedykowane są samochodom osobowym o felgach w rozmiarze od 14 do 16 cali. Model ten zdał oczywiście rygorystyczne testy Unii Europejskiej, dzięki którym zdobył emblemat 3PMSF, który sprawia, że można być pewnym ich przydatności i bezpieczeństwa na europejskich drogach. 

Warto powiedzieć o bieżniku w modelu Winguard Snow G3 WH21. Została tutaj zastosowana konstrukcja kierunkowa w kształcie litery V, która bardzo dobrze odprowadza wodę, co lepiej zapobiega aquaplaningowi, utracie przyczepności, a w bezpośredniej konsekwencji wypadkom.

Dzięki zastosowaniu odpowiednich rowków i lameli, opony te świetnie trzymają się nawierzchni, pozostawiając pełnię kontroli w rękach kierowcy. W porównaniu z poprzednim modelem z tej serii poprawiona została budowa bieżnika w kontekście pół-rowków, które jeszcze bardziej maksymalizują przyczepność do podłoża.

Jeśli chodzi o informacje czysto techniczne, to są to opony, które posłużą świetnie do maksymalnej prędkości 190 km/h - tak mówi indeks prędkości. Mówiąc o nacisku, który jest możliwy na daną oponę, mówimy o wadze do 615 kg.

Nexen Tire to koncern pochodzący z Korei Południowej, który dopiero w ostatnich latach pojawił się na rynku europejskim. Tworzą oni opony w bardzo atrakcyjnych cenach, które jednocześnie odznaczają się wyjątkowo dobrą jakością. To właśnie ten stosunek jakości do ceny jest powodem, dla którego coraz więcej osób wybiera ich ogumienie.

Testy opon zimowych Nexen Winguard Snow G3 WH21

Nie przeprowadzono wiele testów tego modelu. Główną przyczyną jest jego nowość na rynku. Jedyny profesjonalny test został wykonany przez Használtautó.hu. Wyniki pokazują, że opony Winguard Snow G3 WH21 plasują się na 11 z 16 miejsc w rankingu z 2020 roku w rozmiarze 205/55 R16. 

Opinie klientów zwykle chwalą bardzo dobry stosunek jakości do ceny, jak i wytrzymałość w nawet bardzo trudnych zimowych warunkach.

Dostępne rozmiary opon Nexen Winguard Snow G3 WH21

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.