Nexen Winguard Ice Plus

Nexen
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Nexen Winguard Ice Plus

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Nexen Winguard Ice Plus to zimowa odsłona opony zaliczanej do klasy średniej. Produkt pochodzi od południowokoreańskiego producenta, który istnieje na rynku od 1942 roku. Model został stworzony z myślą o samochodach osobowych klasy średniej.

W tym wypadku producent zdecydował się na bieżnik typu kierunkowego. Dzięki takiej rzeźbie odprowadzanie śniegu oraz błota przebiega sprawnie i tym samym znacząco minimalizuje się ryzyko snowplaningu. Podczas testów model zdobył bardzo dobre noty w zakresie jazdy po śliskich nawierzchniach.

Oryginalna i bardzo estetyczna rzeźba bieżnika jest unowocześnioną wersją, która pozwala na bezpieczną jazdę w bardzo niesprzyjających warunkach. Głębokie rowki kierunkowe dbają o przyczepność na różnego rodzaju nawierzchniach.

Całe czoło opony pokryte jest bardzo gęstą siatką lamelek, dzięki którym opona cieszy się bardzo dobrym kontaktem z nawierzchnią. To model dedykowany kierowcom wymagającym. W produkcji zastosowano połączenie wytrzymałych gum, które odpowiadają za odporność opony na bardzo niskie temperatury.

Popularne rozmiary opon Nexen Winguard Ice Plus

Dostępne rozmiary opon Nexen Winguard Ice Plus

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.