Nexen N fera SU1

Nexen
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Nexen N fera SU1

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Nexen N'Fera SU1 to opona letnia azjatyckiego producenta, która bezwzględnie kojarzona jest z trwałością oraz bardzo dobrym zachowaniem na różnych rodzajach nawierzchni.

Model N'Fera SU1 posiada asymetryczny wzór bieżnika, który świetnie radzi sobie zarówno na mokrej nawierzchni, jak i na suchej. Co więcej, skonstruowane wzorki bieżnika świetnie odprowadzają wodę spod czoła opony. Wpływa to oczywiście na zmniejszenie ryzyka aquaplaningu, a także utrzymanie właściwej przyczepności i stabilności jazdy.

Azjatycka marka zadbała również o nowoczesną mieszankę gumową powyższego modelu, która została wzbogacona o związki krzemionki. Sprawia to, że elastyczność opony jest odpowiednia. W efekcie powierzchnia styku opony z jednią staje się lepsza, co przekłada się na niezłe prowadzenie oraz właściwą stabilność.

Konstruktorzy chwalą N’Fera SU1 za równomierne rozłożenie nacisków na oponę. Przyczynia się to do wolniejszego, równomiernego ścierania, a w efekcie wpływa to na oszczędności u kierowcy. Okres eksploatacji jest po prostu dłuższy, bez pogorszenia komfortu i bezpieczeństwa.

Warto również wspomnieć o skróconej drodze hamowania. Przykłada się to na większą precyzję w czasie jazdy. Jeśli jesteś zwolennikiem aspektów akustycznych – Nexen N’Fera SU1 powinny przypaść Tobie do gustu. A to wszystko, dzięki specjalnej rzeźbie bieżnika, która tłumi dźwięki powstające w czasie toczenia ogumienia.

Jest to model dla entuzjastów trwałych i niezawodnych rozwiązań w rozsądnej cenie. Nexen dostarcza opony na rynek w klasie ekonomicznej. Jakość wyrobów sprawia, że koreańska marka znana jest na całym świecie.

Dostępne rozmiary opon Nexen N fera SU1

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

20 cali

Pokaż ofertę

22 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.