Nexen Roadian 581 | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Nexen Roadian 581

Nexen
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Nexen Roadian 581

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Nexen Roadian 581 jest bardzo popularna wśród właścicieli różnych pojazdów terenowych. Model ten został wyprodukowany z myślą o konsumentach, z naciskiem na zwiększoną stabilność i wysoką ochronę przed uszkodzeniami. Aby osiągnąć te cechy, zastosowano nowy karkas i uniwersalny wzór bieżnika. W oponie Nexen Roadian 581 zastosowano najnowszy sprzęt i zaawansowane materiały, aby wyprodukować oponę o doskonałej jakości i bez wad.

W celu zapewnienia niezawodnej ochrony przed możliwymi wysokimi obciążeniami zastosowano wzmocniony karkas. Wykonany jest w nowej technologii nawijania i składa się ze wzmocnionej linki oraz specjalnych stalowych pasków. Stalowe pasy nie tylko zapobiegają pękaniu bieżnika, ale również zwiększają stabilność kierunkową. Nowy karkas zapewnia również większą powierzchnię styku z podłożem, dzięki lepszemu rozkładowi ciśnienia wewnątrz opony.

Projektanci firmy celowo wybrali uniwersalny wzór bieżnika, ponieważ zapewnia on lepszą trakcję na każdej nawierzchni. Trzy rzędy bloków w centralnej części bieżnika zapewniają świetne prowadzenie i szybką reakcję na skręty kierownicy. 

Strefa barkowa składa się z masywnych bloków, które zapobiegają uszkodzeniom bocznym i zwiększają stabilność podczas manewrów. Cztery głębokie kanały wodne odprowadzają wodę poza obszar styku bieżnika z nawierzchnią, minimalizując skutki aquaplaningu. Małe kanały redukują hałas podczas jazdy, dzięki czemu jazda jest jak najbardziej komfortowa.

Opona doskonale trzyma się drogi na wszystkich nawierzchniach, zapewniając doskonałe prowadzenie i zwiększone bezpieczeństwo jazdy.

Popularne rozmiary opon Nexen Roadian 581

Dostępne rozmiary opon Nexen Roadian 581

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.