Nexen Radial A/T NEO | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Nexen Radial A/T NEO

Nexen
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Nexen Radial A/T NEO

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Nexen Radial A/T NEO to niezwykle wydajne, letnie ogumienie, przeznaczone do użytkowania w samochodach terenowych. Zostało ono wyprodukowane przez południowokoreańską markę Nexen, posiadającą znaczącą rolę na ogólnoświatowym rynku motoryzacyjnym. Wykazuje się ona niezawodnością i wytwarza niezwykle wytrzymałe opony. Dzięki temu Radial A/T NEO sprawdzą się w każdych warunkach i na wszystkich trasach. 

Na oponach umieszczono symetryczny bieżnik, korzystnie wpływający na przyczepność pojazdu i jego stabilność. Wzór ten odpowiedzialny jest za całkowite przyleganie ogumienia do nawierzchni, a także jego szybkie hamowanie na suchej oraz mokrej drodze. Rowki wzdłużne pozwalają zapobiec zjawisku aquaplaningu, w wyniku skutecznego odprowadzania wody i błota z powierzchni opon. To sprawne i bezpieczne rozwiązanie, które zapewni ochronę podczas jazdy i zneutralizuje ryzyko poślizgu. 

Nexen Radial A/T NEO posiadają innowacyjną mieszankę, która wpływa na ich długą żywotność. To opony z segmentu ekonomicznego, odpowiednie do każdego pojazdu terenowego. Zadowolą one wszystkich kierowców, lubiących jazdę po górzystych obszarach, lasach i drogach polnych. 

Popularne rozmiary opon Nexen Radial A/T NEO

Dostępne rozmiary opon Nexen Radial A/T NEO

Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-18, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.