Nexen NPRIZ RH1 | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Nexen NPRIZ RH1

Nexen
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Nexen NPRIZ RH1

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Nexen NPRIZ RH1 to opony przeznaczone do ekstremalnej jazdy w sezonie letnim. To rozwiązanie przystosowane do montażu w samochodach terenowych i pojazdach z napędem 4x4. Za ich produkcję odpowiedzialna jest marka Nexen pochodząca z Korei Południowej, którą charakteryzuje wyjątkowy profesjonalizm. Dzięki temu tworzy ona wysokiej jakości ogumienie, uwzględniając przy tym najdrobniejsze szczegóły. 

W oponach zastosowano specjalny bieżnik odpowiedzialny za dużą przyczepność samochodu do każdego rodzaju nawierzchni. Odznacza się on stabilnością i równomiernym przyleganiem do podłoża. Rowki na powierzchni ogumienia wpływają na jego szybkie hamowanie. Dodatkowo rowki obwodowe zapobiegają zjawisku aquaplaningu, dzięki sprawnemu odprowadzaniu wody, błota i śniegu z zewnętrznej warstwy opony. 

Unikalna mieszanka gumowa wykazuje elastyczność i wytrzymałość podczas każdych warunków atmosferycznych. Dzięki temu pokonywanie nią górzystych terenów, lasów czy dróg gruntowych w trakcie niekorzystnej pogody nie będzie żadnym problemem. 

Nexen NPRIZ RH1 sprawdzą się w każdym pojeździe i zapewnią bezpieczną jazdę. Są one produktem dostosowanym do potrzeb kierowcy i jego preferencji. To opony polecane na ogólnoświatowym rynku motoryzacyjnym. 

Popularne rozmiary opon Nexen NPRIZ RH1

Dostępne rozmiary opon Nexen NPRIZ RH1

16 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-18, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.