Nexen N Fera Sport | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Nexen N Fera Sport

Nexen
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Nexen N Fera Sport

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

5.00/6

Nexen N Fera Sport to następca bardzo popularnego i uznanego przez recenzentów modelu N Fera SU1. Nowa odsłona tej serii przynosi ulepszenia na wielu płaszczyznach. Jest to opona UHP, czyli Ultra High Performance, która charakteryzuje się możliwością świetnych osiągów przy jednoczesnym zachowaniu pełni bezpieczeństwa i kontroli nad pojazdem.

Nowoczesna konstrukcja bieżnika, który posiada rzeźbę asymetryczną, pozwoliła na poprawienie osiągów zarówno na mokrej, jak i suchej nawierzchni. Całość składa się z dwóch sfer – jedna odpowiedzialna jest za odprowadzanie wody, a druga za stabilność na suchej powierzchni i wysokie osiągi. Współpraca obu tych części jest formułą na sukces, z której doskonale zdaje sobie sprawę firma Nexen.

Zastosowano tutaj trzy szerokie pasy bloków w strefie centralnej bieżnika, które pomagają w rozkładzie nacisku i sztywności, co w rezultacie daje realne poczucie stabilności przy prowadzeniu. Wytrzymała strefa barkowa modelu N Fera Sport pozwala na dynamiczne manewry na trudnych zakrętach. Wszystko to czyni oponę firmy Nexen świetnym wyborem na kapryśną, letnią pogodę.

Cała konstrukcja została zbudowana z wysokiej jakości materiałów, które tworzą mieszankę gumową pozwalającą na zachowanie odpowiedniej elastyczności opony w szerokim zakresie temperatur. Dzięki temu bieżnik zużywa się wolno i równomiernie.

Test opon letnich Nexen N Fera Sport

  • Test TCS w rozmiarze 225/50 R17 – opona N Fera Sport otrzymała notę polecającą (2021 r.);

  • Test ADAC w rozmiarze 225/50 R17 – opona N Fera Sport otrzymała notę zadowalającą (2021 r.);

  • Test Auto, Motor und Sport w rozmiarze 225/45 R18 – opona N Fera Sport otrzymała notę zadowalającą (2020 r.).

Dostępne rozmiary opon Nexen N Fera Sport

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

20 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.