Nexen N Fera Sport

Nexen
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Nexen N Fera Sport

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Nexen N Fera Sport to następca bardzo popularnego i uznanego przez recenzentów modelu N Fera SU1. Nowa odsłona tej serii przynosi ulepszenia na wielu płaszczyznach. Jest to opona UHP, czyli Ultra High Performance, która charakteryzuje się możliwością świetnych osiągów przy jednoczesnym zachowaniu pełni bezpieczeństwa i kontroli nad pojazdem.

Nowoczesna konstrukcja bieżnika, który posiada rzeźbę asymetryczną, pozwoliła na poprawienie osiągów zarówno na mokrej, jak i suchej nawierzchni. Całość składa się z dwóch sfer – jedna odpowiedzialna jest za odprowadzanie wody, a druga za stabilność na suchej powierzchni i wysokie osiągi. Współpraca obu tych części jest formułą na sukces, z której doskonale zdaje sobie sprawę firma Nexen.

Zastosowano tutaj trzy szerokie pasy bloków w strefie centralnej bieżnika, które pomagają w rozkładzie nacisku i sztywności, co w rezultacie daje realne poczucie stabilności przy prowadzeniu. Wytrzymała strefa barkowa modelu N Fera Sport pozwala na dynamiczne manewry na trudnych zakrętach. Wszystko to czyni oponę firmy Nexen świetnym wyborem na kapryśną, letnią pogodę.

Cała konstrukcja została zbudowana z wysokiej jakości materiałów, które tworzą mieszankę gumową pozwalającą na zachowanie odpowiedniej elastyczności opony w szerokim zakresie temperatur. Dzięki temu bieżnik zużywa się wolno i równomiernie.

Test opon letnich Nexen N Fera Sport

  • Test TCS w rozmiarze 225/50 R17 – opona N Fera Sport otrzymała notę polecającą (2021 r.);

  • Test ADAC w rozmiarze 225/50 R17 – opona N Fera Sport otrzymała notę zadowalającą (2021 r.);

  • Test Auto, Motor und Sport w rozmiarze 225/45 R18 – opona N Fera Sport otrzymała notę zadowalającą (2020 r.).

Dostępne rozmiary opon Nexen N Fera Sport

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

20 cali

Pokaż ofertę

21 cali

Pokaż ofertę

22 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.