Nexen CP671

Nexen
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Nexen CP671

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Nexen CP671 jest to opona przeznaczona do jazdy w sezonie letnim dla samochodów z napędem na cztery koła. Charakteryzuje się bardzo dobrą efektywnością paliwową, co sprawia, iż jest ekonomiczna, zmniejszając zużycie paliwa podczas podróży.

Model opony Nexen CP671 posiada bardzo dobrą przyczepność do podłoża nie tylko na suchej, ale także mokrej nawierzchni. Będzie idealnym rozwiązaniem w codziennym użytkowaniu samochodu.

Zdecydowanie polecany dla kierowców, którzy cenią sobie bezpieczną i przyjemną jazdę w komfortowych warunkach. Z pewnością będą zadowoleni i mile zaskoczeni z trwałości opony, a także z szeregu innych zalet.

Dzięki symetrycznej konstrukcji bieżnika i zastosowaniu czterech rowków świetnie odprowadza wodę spod czoła opony, zwiększając bezpieczeństwo podczas jazdy, zapobiegając w ten sposób aquaplaningowi. Klocki barkowe zostały na tyle wzmocnione, aby zagwarantować stabilność jazdy na nieutwardzonych drogach, a także bardzo dobrą przyczepność podczas wykonywania manewrów na zakrętach.

Popularne rozmiary opon Nexen CP671

Dostępne rozmiary opon Nexen CP671

16 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.