Nexen Roadian A/T II

Nexen
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Nexen Roadian A/T II

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Nexen Roadian A/T II to niezawodne opony letnie, przeznaczone do montażu w samochodach terenowych. Za ich wykonanie odpowiedzialna jest marka z Korei Południowej Nexen, która od wielu lat współpracuje z koncernem Michelin. Ukazuje to jej wysoki poziom i pełen profesjonalizm. Dzięki temu Roadian A/T II są wyjątkowym rozwiązaniem, które sprawdzi się w każdych, nawet najbardziej ekstremalnych warunkach.

W oponach zastosowano bieżnik o symetrycznej budowie, który odznacza się dużą przyczepnością do podłoża i stabilnością. Dzięki równomiernemu rozłożeniu sił jest on w pełni wydajny i wolno się zużywa. Konstrukcja ta zapewnia zwiększoną ochronę przed aquaplaningiem i poślizgiem. Bieżnik ten jest skutecznym rozwiązaniem, wykazującym swoje właściwości zarówno na utwardzonej nawierzchni, jak i obszarach terenowych.

Nexen Roadian A/T II posiadają wytrzymałą mieszankę, charakteryzującą się wysoką elastycznością. To produkt, którego wykorzystanie w pojeździe 4x4 będzie najlepszym wyborem dla wszystkich kierowców. Jest on gwarantem komfortowej jazdy i pełnej precyzji. 

Popularne rozmiary opon Nexen Roadian A/T II

Dostępne rozmiary opon Nexen Roadian A/T II

18 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.