Nexen Roadian HT 4x4 | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Nexen Roadian HT 4x4

Nexen
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Nexen Roadian HT 4x4

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

4.14/6

Nexen Roadian HT 4x4 to opony letnie, których przeznaczeniem jest praca w samochodach osobowych z napędem na cztery koła, w tym SUV-ów. Jest to świetne rozwiązanie dla kierowców, którzy doceniają optymalne osiągi i bezpieczeństwo otrzymywane w zamian za niewielkie pieniądze. Ogumienie to pozwoli na przyczepność w różnych warunkach terenowych – zarówno podczas ekstremalnych tras off-road, jak i na przyjaznych drogach miejskich.

Z racji na przeznaczenie tego modelu, firma Nexen postarała się, aby użyć bardzo wytrzymałej mieszanki gumowej. Pozwala ona na zachowanie optymalnej elastyczności ogumienia w bardzo szerokim zakresie temperatur, czego efektem jest duża odporność na zniszczenia mechaniczne.

Wiąże się to bezpośrednio z wolniejszym i bardziej równomiernym zużywaniem bieżnika, co przekłada się na długą żywotność całej konstrukcji.

Marka Nexen nie zapomniała również użyć bardzo lekkich materiałów, które pomogły w uzyskaniu niskich oporów toczenia. Efektem jest spora korzyść ekonomiczna dla kierowcy – oszczędza on na zakupie paliwa, gdyż pojazd zużywa go mniej.

Wszystko to zwieńczone zostało symetrycznym bieżnikiem, który pomaga w zachowaniu przyczepności zarówno na suchych, jak i mokrych nawierzchniach. Odpowiednio szerokie rowki boczne i kanaliki odpływowe, działając wspólnie, świetnie odprowadzają wodę, czym nie dopuszczają do zmniejszenia styczności z drogą.

Opona Nexen Roadian HT 4x4 to świetna opcja dla każdego miłośnika pojazdów z napędem 4x4. Model ten pozwoli na jazdę po zróżnicowanych terenach, zawsze zapewniając dobre osiągi i bezpieczeństwo.

Popularne rozmiary opon Nexen Roadian HT 4x4

Dostępne rozmiary opon Nexen Roadian HT 4x4

15 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-18, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.