Nexen Roadian HT | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Nexen Roadian HT

Nexen
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Nexen Roadian HT

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

4.56/6

Nexen Roadian HT to opony letnie, które plasują się w klasie ekonomicznej, co oznacza, że zostały stworzone z dobrej jakości materiałów i pozwalają na optymalne osiągi w korzystnej cenie. Ogumienie to sprawuje się dobrze zarówno na mokrych, jak i suchych nawierzchniach. 

Zastosowanie symetrycznej rzeźby bieżnika pozwoliło na odpowiednią przyczepność podczas kapryśnej, letniej pogody. Zróżnicowane warunki nie są problemem, a to wszystko dzięki wykorzystaniu szerokich rowków obwodowych, które szybko i sprawnie odprowadzają wodę. Jest to konieczne, aby zminimalizować możliwość wpadnięcia w poślizg.

Lekkość mieszanki gumowej i zoptymalizowanie rozłożenia nacisków działających na oponę pozwoliło na obniżenie oporów toczenia. Łączy się to bezpośrednio z redukcją ilości spalanego paliwa, co przekłada się na ekonomiczne korzyści dla kierowcy. 

Producent nie zapomniał również o komforcie akustycznym. Dzięki specjalistycznej konstrukcji bieżnika udało się zminimalizować hałas dochodzący do wnętrza pojazdu.

Popularne rozmiary opon Nexen Roadian HT

Dostępne rozmiary opon Nexen Roadian HT

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.