Nexen Roadian A/T 4x4

Nexen
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Nexen Roadian A/T 4x4

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Nexen Roadian A/T 4x4 to opona letnia, która przeznaczona została do pracy w samochodach z napędem na cztery koła. Producent doskonale wie, że każdy właściciel takiego pojazdu docenia możliwość dynamicznej jazdy po bezdrożach, co sprawiło, że cała konstrukcja została odpowiednio wzmocniona. 

Zastosowano tutaj bieżnik symetryczny, który charakteryzuje się optymalnymi właściwościami we wszystkich swoich aspektach. Z racji na szerokie rowki obwodowe, rzeźba ta pozwala na szybkie i sprawne odprowadzanie wody, tak aby nie zdążyła ona zaburzyć styczności pojazdu z nawierzchnią. Łączy się to z bardzo dobrą przyczepnością nawet podczas silnych opadów deszczu.

Wytrzymałość opony została otrzymana dzięki użyciu specjalistycznej mieszanki gumowej, która zachowuje elastyczność w szerokim zakresie temperatur. Wraz z wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne udało się obniżyć opory toczenia. W rezultacie udało się zredukować ilość spalanego paliwa, co pozwala zaoszczędzić kierowcom, jak i ograniczyć emisję dwutlenku węgla do atmosfery.

Dostępne rozmiary opon Nexen Roadian A/T 4x4

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

20 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.