Nexen N Blue HD | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Nexen N Blue HD

Nexen
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Nexen N Blue HD

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

5.19/6

Nexen N'Blue HD to opona letnia klasy ekonomicznej, która dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii jest przyjazna dla środowiska. Produkt znajduję się już na rynku w 120 krajów na całym świecie. Ogumienie przeznaczone jest dla pojazdów takich jak Skoda Octavia i Volkswagen Polo. 

Materiał, który został wykorzystany do produkcji opony, skutecznie ogranicza zużycie paliwa i zmniejsza emisję szkodliwych substancji. Asymetryczny bieżnik wspomaga szybkie i sprawne pokonywania zakrętów, dzięki czemu nie musimy martwić się o utratę stabilności.

Ogumienie charakteryzuje się wysoką odpornością na aquaplaning, czyli chroni przed utratą przyczepności opony w czasie jazdy po mokrej powierzchni. Ważną zaletą są doskonałe osiągi na mokrej nawierzchni, dzięki czemu droga hamowania się znacznie skraca. 

Wprowadzając do konstrukcji ogumienia sztywny blok zewnętrznego oraz prostego żebra, użytkownicy otrzymują gwarancję bezpiecznej, komfortowej i dynamicznej jazdy

Nexen N'Blue HD podczas testów zajął 6 miejsce pod względem drogi hamowania opon o rozmiarze R15 185/60. Wyżej były tylko opony z droższej półki cenowej. 

Nexen należy do koreańskiego koncernu. Misją firmy jest tworzenie opon nowoczesnych, najwyższej jakości jak i wydajnych. Często wybierane są przez zawodników motosportów, co daję gwarancję, że produkt spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Firma nie tylko dba o najwyższy komfort jazdy, ale również o to, aby produkty były ekologiczne.

Testy opony Nexen N'Blue HD

  • test ADAC, rozmiar 195/65 R15 otrzymała notę zadowalającą (2014 r.);
  • test ADAC, rozmiar 185/60 R15 otrzymała notę wystarczającą (2013 r.).

Dostępne rozmiary opon Nexen N Blue HD

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-18, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.