Nexen Roadian CT8 | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Nexen Roadian CT8

Nexen
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Nexen Roadian CT8

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

5.11/6

Nexen Roadian CT8 to ogumienie letnie przeznaczone do samochodów dostawczych. Jeśli poszukujesz opony w świetnej cenie – dobrze trafiłeś – model Roadian CT8 charakteryzuje się świetnym stosunkiem jakości do ceny. Dlatego opona polecana jest kierowcom, którzy poszukują niezawodności oraz oszczędności.

Model opony Roadian CT8 posiada symetryczny bieżnik. Konstruktorzy chwalą ten model – między innymi – dzięki szeregowi nowoczesnych rozwiązań technologicznych, które wpływają na właściwości jezdne tej opony podczas codziennej eksploatacji.

Co więcej, opona marki Nexen charakteryzuje się zwiększoną sztywnością bloków w strefie barkowej bieżnika, a to wpływa na zwiększenie odporności opony na wszelkie obciążania. W efekcie, dzięki Roadian CT8 będziemy mogli robić większe przebiegi oraz poczuć stabilniejsze prowadzenie pojazdu.

Poruszanie się na oponach Nexen Roadian CT8 daje pełne poczucie bezpieczeństwa niezależnie od napotkanych warunków na drodze. Model ten to gwarancja świetnej jazdy zarówno na mokrej, jak i na suchej nawierzchni, dzięki sprawnemu odprowadzaniu wody spod bieżnika opony.

Producent powyższego modelu opony pochodzi z segmentu klasy średniej z Korei Południowej. Marka w ostatnich latach postawiła na prężny rozwój, co obrazuje współpraca z takimi markami w kwestii dostarczania opon jak Kia, Hyundai czy Ssangyoung. 

Opony Nexen możemy ujrzeć również na amerykańskich imprezach motoryzacyjnych, takich jak: Formula Drift lub Xtreme Drift Circuit. Dodatkowo, o popularności marski świadczą pozytywne opinie oraz coraz większa popularność wśród europejskich kierowców.

Dostępne rozmiary opon Nexen Roadian CT8

13 cali

Pokaż ofertę

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-18, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.