Nexen Roadian MTX RM7

Nexen
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Nexen Roadian MTX RM7

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Nexen Roadian MTX RM7 to opona letnia, która należy do klasy ekonomicznej, co czyni ją świetnym wyborem dla każdego, kto ceni sobie dobry stosunek jakości do ceny. Jest to rozwiązanie zaprojektowane z myślą o jeździe zarówno w mieście, jak i poza nim. Z racji na przeznaczenie, zastosowano specjalne wzmocnienia, aby model ten poradził sobie na nierównych, niebezpiecznych terenach. 

Bieżnik stworzono w agresywnym stylu i wyposażono w wysokie bloki, co w połączeniu daje możliwość pewnej i stabilnej jazdy na miękkim, nierównym podłożu. Dodatkowe szerokie rowki obwodowe zapewniają świetny drenaż wody, który redukuje prawdopodobieństwo poślizgu.

Producent nie zapomniał również o zastosowaniu wyjątkowo wytrzymałej mieszanki gumowej, która zachowuje swoją elastyczność w szerokim zakresie temperatur. Dzięki temu nie trzeba martwić się o zbyt szybkie zużycie się bieżnika. Lekkość zastosowanych materiałów pomogła też w obniżeniu oporów toczenia, czego efektem jest zredukowana ilość spalanego paliwa.

Dostępne rozmiary opon Nexen Roadian MTX RM7

15 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

20 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.