Nexen N8000

Nexen
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Nexen N8000

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

5.01/6

Nexen N8000 to letnia opona reprezentująca klasę średnią, produkowana z myślą o jeździe w zróżnicowanych warunkach pogodowych, zarówno w mieście, jak i na dłuższych trasach.

Opona została wyposażona w bieżnik asymetryczny, podzielony na dwie niezależne części, z których każda pełni inną funkcję. Wewnętrzna połowa odpowiada za stabilną jazdę i płynne przyśpieszanie na suchych nawierzchniach, a wewnętrzna za skuteczny drenaż.

Unikalny system rowkowania i nacięć na bieżąco odprowadza nadmiar wody i błota spod kół, dzięki czemu konstrukcja jest osuszana, a koła mają optymalną styczność z podłożem. Mechanizm ten pozwala na zredukowanie szansy wystąpienia zjawiska aquaplaningu.

Zastosowana podczas produkcji mieszanka materiałów wysokiej jakości jest odporna na działanie czynników zewnętrznych. Ogumienie pozostaje sztywne nawet w kontakcie z gorącymi nawierzchniami i nie ulega odkształceniom.

Równomierne rozłożenie nacisku wpływa na jednakowe zużycie bieżnika na całej powierzchni, co znacznie wydłuża jego żywotność. Producent zadbał w przypadku tego modelu o redukcję emisji hałasu podczas jazdy, co wpływa na komfort kierowców. Niskie opory toczenia mają wpływ efektywność paliwową oraz zużycie płynów eksploatacyjnych, a w rezultacie użytkowanie samochodu jest tańsze, a do środowiska trafia mniej szkodliwych substancji.

Testy międzynarodowych organizacji oraz magazynów sportowych wielokrotnie potwierdzały wysoką jakość modelu Nexen N8000, wychwalając bardzo dobry stosunek jakości do ceny, a także wytrzymałość i spełnianie standardów w klasie budżetowej.

Dostępne rozmiary opon Nexen N8000

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

20 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.