Nexen N Fera Sport SUV | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Nexen N Fera Sport SUV

Nexen
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Nexen N Fera Sport SUV

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Nexen N Fera Sport SUV to wyjątkowa odsłona letniej opony zaliczanej do klasy ekonomicznej. Produkt pochodzi z południowokoreańskiego koncernu, który od 1942 roku dostarcza na rynek najlepszą jakość, ciesząc się ogromnym zaufaniem klientów. Model stworzono z myślą o samochodach typu SUV oraz samochodach z napędem na cztery koła.

Producent postanowił w tym wypadku zastosować bieżnik o konstrukcji asymetrycznej. To idealne rozwiązanie, które bardzo usprawnia odprowadzanie wody i mocno redukuje ryzyko aquaplaningu. W testach realizowanych przez użytkowników opona otrzymała świetne lokaty w zakresie poruszania się po mokrych oraz suchych drogach. Cieszy się także satysfakcjonującą przyczepnością podczas hamowania.

Czoło opony wyposażono w cztery obwodowe rowki o wystarczającej głębokości. Dzięki takiej rzeźbie wzmocniono własności trakcyjne opony, a także usprawniono przepływ powietrza. Szerokie bloki bieżnika stanowią o bardzo dobrej powierzchni kontaktowej. Dzięki temu kierowca będzie mógł cieszyć się dużą sterownością na trasach prostych oraz o wiele bardziej wymagających.

Warto także zwrócić uwagę na gęstą siatkę nacięć w częściach barkowych. Wspomagają drenaż, ale jednocześnie sprawnie usuwają drobne elementy spod kół. Dzięki temu jazda terenowa nabierze nowej jakości. Technologiczne unowocześnienia pozwoliły stworzyć model wytrzymały i niewchodzący zbyt szybko w reakcję z tlenem. Solidna mieszanka polimerów została wzmocniona substancjami usztywniającymi całą konstrukcję.

To idealny model dla kierowców, którym zależy na wysokim poziomie bezpieczeństwa i możliwości precyzyjnego poruszania się w warunkach wyjątkowo niesprzyjających.

Dostępne rozmiary opon Nexen N Fera Sport SUV

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

20 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.