Nexen N Fera Primus | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Nexen N Fera Primus

Nexen
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Nexen N Fera Primus

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

5.44/6

Nexen N Fera Primus to opona letnia klasy średniej, produkowana z myślą o kierowcach, którzy cenią najwyższe osiągi na niewysoką cenę. Liczne technologie zarezerwowane do tej pory głównie dla klasy premium, czynią ten model szczególnie interesującym.

Opona została zaopatrzona w bieżnik asymetryczny, który świetnie sprawdza się w zróżnicowanych warunkach. Jego budowa gwarantuje stabilną jazdę na suchych nawierzchniach oraz znakomity drenaż na nawierzchniach mokrych i śliskich.

Nowoczesny system lameli i rowków skutecznie odprowadza nadmiar cieczy i błota spod kół, osuszając całą konstrukcję i zmniejszając ryzyko wystąpienia zjawiska akwaplanacji. Dzięki temu mechanizmowi kierowca może zachować kontrolę nad samochodem nawet w wyjątkowo niekorzystnych warunkach.

Zastosowana do produkcji mieszanka gumowa wzbogacona krzemionką oraz hydrofilowym wypełniaczem i polimerem, jest wyjątkowo trwała i decyduje o krótkim czasie hamowania na mokrych nawierzchniach. Nie sposób pominąć solidnych boków 3D, które wzmacniają konstrukcję i powodują, że nie jest ona podatna na odkształcenia czy utratę sztywności podczas dynamicznej jazdy.

Bieżnik w modelu Nexen N Fera Primus został wyposażony w system "Wear Eye", który pomaga kontrolować stan jego zużycia. Konstruktorzy zastosowali liczne symulacje komputerowe, aby równomiernie rozłożyć nacisk w oponie, dlatego zużywa się ona jednakowo na całej powierzchni, a niskie opory toczenia wpływają na efektywność paliwową i niższą emisję szkodliwych substancji do środowiska.

Dostępne rozmiary opon Nexen N Fera Primus

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-18, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.