Nexen CP321 | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Nexen CP321

Nexen
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Nexen CP321

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

4.50/6

Nexen CP321 to opona letnia o wysokich osiągach, idealnie nadającą się do lekkich i średnich pojazdów użytkowych.

Znaczna część licznych zalet tego modelu wynika z oryginalnego projektu obszarów barkowych jego bieżnika. Zawierają one wiele bloków, które dzięki minimalnym odległościom między nimi i złożonemu wielokątowi ograniczają wzajemne przemieszczanie się wzdłużne i poprzeczne w kontakcie z nawierzchnią.

To z kolei pociąga za sobą znaczną poprawę kilku ważnych cech wydajności. Ponadto, liczne krawędzie przyczepności w tej części bieżnika minimalizują drogę hamowania i pozwalają wykorzystać pełną moc silnika podczas przyspieszania.

Masywne i sztywne są nie tylko strefy barkowe bieżnika, ale także jego część centralna, w której znajdują się dwa szerokie żebra wzdłużne. Każde z nich zawiera pewną liczbę trapezoidalnych bloków, które są ułożone pod stromym kątem w stosunku do kierunku jazdy z minimalną odległością między nimi. Taka konstrukcja oprócz zwiększenia stabilności opony przy dużych prędkościach, znacznie zmniejsza opory toczenia, a co za tym idzie, zużycie paliwa.

Zalety opony Nexen CP321

  • Opona została zaprojektowana specjalnie do lekkich samochodów dostawczych, co pozwala na maksymalne dostosowanie jej konstrukcji do specyfiki użytkowania;

  • szerokie barki z wieloma blokami zapewniają przejrzyste sprzężenie zwrotne, poprawiają reakcję układu kierowniczego i zwiększają stabilność podczas pokonywania zakrętów i hamowania;

  • masywne żebra bieżnika w centralnej części zwiększają stabilność trakcji przy dużych prędkościach i zmniejszają zużycie paliwa.

Dostępne rozmiary opon Nexen CP321

12 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-18, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.