Nexen N Blue Eco | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Nexen N Blue Eco

Nexen
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Nexen N Blue Eco

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

4.88/6

Nexen N’Blue Eco to opona letnia klasy ekonomicznej, której wielką zaletą jest świetny stosunek jakości do ceny. Co ciekawe, azjatyckiej model posiada bieżnik asymetryczny, który bardzo dobrze sprawdza się w zróżnicowanych warunkach pogodowych. Producent N’Blue Eco przewidział produkcję od 13 do 17 cali.

Konstruktorzy do budowy tego ogumienia wykorzystali mieszankę, która wyróżnia się świetną elastycznością w różnym zakresie temperatur. Wpływa to na stabilność jazdy, dzięki zwiększonemu stykowi opony z jezdnią. Pozwala to na swobodną eksploatację i wykorzystanie pełni osiągów modelu N’Blue Eco.

Dodatkowo, koreański koncern zadbał w swoim produkcie o skróconą drogę hamowania zarówno na mokrej nawierzchni, jak i na suchej. Pozwalają na to trzy ciągłe żebra, które dają możliwość utrzymania stabilności w czasie wykonywania gwałtownych manewrów.

Asymetryczny bieźnik Nexen N’Blue Eco sprawia, że model jest bardziej uniwersalny, dzięki dwuczęściowemu bieżnikowi, gdzie każda z części odpowiada za inne osiągi. Sprawia to, że powyższy model sprawdza się w czasie jazdy bez względu na pogodę.

Jeśli poszukujesz opony, która pozwoli Ci ograniczyć ryzyko aquaplaningu, a jazda będzie jeszcze bezpieczniejsza bez względu na pogodę za oknem, sprawdź ogumienie Nexen N’Blue Eco.

Sam producent może pochwalić się 60-letnią tradycją tworzenia opon. Nexen charakteryzuje się produkcją ogumienia w klasie ekonomicznej w bardzo dobrej cenie oraz w zrównoważonych osiągach. Dzięki innowacyjnym metodom produkcji, opony Nexen cieszą się zaufaniem wielu kierowców na całym świecie.

Dostępne rozmiary opon Nexen N Blue Eco

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.