Nexen N Blue Premium

Nexen
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Nexen N Blue Premium

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Nexen N Blue Premium to opona letnia, która przeznaczona została kierowcom samochodów osobowych, którzy pragną dobrych osiągów w niewielkiej cenie. Jest to model, który pozwala zaoszczędzić nie tylko przy zakupie, ale również przy eksploatacji ogumienia, jednocześnie zapewniając dobrą kontrolę nad pojazdem i bezpieczeństwo w trasie.

Asymetryczna budowa bieżnika pozwoliła na zachowanie dobrej przyczepności zarówno na suchych, jak i mokrych nawierzchniach. Rozwiązanie to polega na podzieleniu opony na dwie sfery – wewnętrzną i zewnętrzną. Pierwsza z nich szybko i sprawnie pozbywa się wody, zwiększając odporność pojazdu na aquaplaning. Część zewnętrzna pomaga w zachowaniu stabilności podczas osiągania wysokich prędkości, jak i przy wykonywaniu trudnych, dynamicznych manewrów.

Wykorzystano tutaj specjalistyczną mieszankę gumową z dodatkiem związków krzemionki, co zapewnia jej świetną elastyczność w szerokim zakresie temperatur. Jest to konieczne, aby ochronić całą konstrukcję przez pomniejszymi uszkodzeniami mechanicznymi, a w tym przed zbyt szybkim ścieraniem się bieżnika.

Z racji na użycie bardzo lekkich materiałów, udało się obniżyć opory toczenia. Co to znaczy dla kierowcy? Mniejsze spalanie, a więc redukcja wydatków przeznaczonych na paliwo. Jest to też korzyść dla środowiska naturalnego, gdyż rozwiązanie to ogranicza emisję dwutlenku węgla do atmosfery.

Opona Nexen N Blue Premium to letnie rozwiązanie, które posłuży nawet najbardziej wymagającym kierowcom. Pozwala na zachowanie bezpieczeństwa i komfortu jazdy, jednocześnie umożliwiając dynamiczny sposób prowadzenia.

Dostępne rozmiary opon Nexen N Blue Premium

15 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.