Nexen Roadian 541

Nexen
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Nexen Roadian 541

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Nexen Roadian 541 to sprawdzone opony letnie, przeznaczone do montażu w samochodach z napędem 4x4. Za ich produkcję odpowiada marka z Korei Południowej Nexen, tworząca wysokiej jakości ogumienie, z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii. Dzięki temu Roadian 541 to wydajne rozwiązanie, spełniające wymagania wszystkich kierowców. 

W oponach zastosowano symetryczny bieżnik umożliwiający równomierny rozkład nacisku i ciężaru pojazdu. Dzięki temu pozwala on na zachowanie prawidłowej przyczepności i szybką reakcję opon podczas hamowania. Umieszczone na nim rowki obwodowe odpowiadają za odprowadzanie wody z powierzchni ogumienia, w wyniku czego zapobiegają ryzyku poślizgu, niezależnie od panujących warunków atmosferycznych i rodzaju podłoża. 

Mieszanka z dodatkiem krzemionki korzystnie wpływa na elastyczność opon i ich wysoką odporność na urazy mechaniczne. Przekłada się ona także na komfortową i cichą jazdę. 

Ogumienie Nexen Roadian 541 to produkt z klasy ekonomicznej, który odznacza profesjonalizm i solidność wykonania. Posiada on najlepszy stosunek jakości do ceny, dzięki czemu będzie odpowiednim wyborem do każdego pojazdu terenowego. 

Popularne rozmiary opon Nexen Roadian 541

Dostępne rozmiary opon Nexen Roadian 541

16 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.