Opony zimowe Hankook

Hankook
Dostawa gratis

OCENA PRODUCENTA

Brak opinii użytkowników

Wyszukaj
zimowe opony
Hankook

Szerokość

Profil

Średnica

Dlaczego kupić opony zimowe Hankook?

Hankook to jeden z największy producentów opon zimowych. Niezależny koreański koncern obecnie plasuje się w pierwszej dziesiątce sprzedawanych opon pod względem ilości na świecie. Co ciekawe, siedziba producenta opon zimowych znajduje się w Seulu, a zakłady produkcyjne mieszczą się na Węgrzech, w Korei i w Chinach.

Opony Hankook na zimę są dostępne w ponad w 170 państwach na całym świecie! A o niepodważalnej jakości ogumienia świadczy fakt, że opony są wybierane jako podstawowe wyposażenie wielkich producentów aut takich jak: Ford, Mitsubishi, Volvo, Ford, Toyota i Volkswagen.

Opony tego producenta są używane przez kierowców w wyścigach American Le Mans Series oraz Asian Le Mans Series. 

Jakie opony Hankook na zimę?

Interesującą oponą zimową od Hankook jest model Winter i*cept RS2 W452, który zyskuje coraz to większą popularność. Producent charakteryzuje tę oponę zimową Hankook, jako ogumienie, które charakteryzuje się doskonałymi parametrami i wysoką trwałością, a to wpływa na dłuższą gwarancję od producenta.

Postawienie na oponę Hankook na zimę to gwarancja stabilności i bezpieczeństwa –  nawet w trudnych warunkach zimowych.

Testy opon zimowych Hankook

W naszej ocenie jednym z najważniejszych aspektów, świadczących o jakości opon Hankook zimowych są testy niezależnych magazynów i instytucji. Weźmy pod lupę testy opony Hankook Winter i*cept RS2 W452, która otrzymała interesujące i dobre wyniki

Mianowicie w testerzy ADAC oceniają ogumienie Winter i*cept RS2, jako oponę dobrą, która finalnie zajęła trzecie miejsce (testowano w rozmiarze 205/55 R16).

Co więcej, w testach Auto Bild oraz Auto Zeitung, opona została określona kolejno jako „dobra” oraz „zalecana”, co w naszej opinii jest bardzo dobrym wyznacznikiem jakości.

Najwyżej oceniane zimowe opony Hankook

Ocena
producenta

Brak opinii użytkowników

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.