Hankook Winter i*cept evo3 W330

Hankook
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Hankook Winter i*cept evo3 W330

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja dożywotnia
14 dni na zwrot towaru

Hankook Winter i*cept evo3 W330 to opona zimowa, która jest produktem klasy średniej spełniającym wszystkie jakościowe wymagania oraz odznaczającym się wysoką jakością wykonania. 

Jest to model, który dedykowany jest samochodom osobowym i SUV-om - w szczególności jednak pojazdom z napędem na cztery koła. Opony te dostępne są w opcjach od 17 do 22 cali, co sprawia, że mają dość szerokie zastosowanie.

Opinie użytkowników, jak i recenzentów, dotyczących opon Hankook Winter i*cept evo3 W330, są zazwyczaj bardzo pochlebne. Nic w tym dziwnego, gdyż oferują one wysoką odporność na aquaplaning, jak i doskonałą trakcję i sterowność - wszystko to, co jest tak kluczowe podczas jazdy zimą.

Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii model Winter i*cept evo3 W330 ma stosunkowo krótki czas hamowania w czasie deszczu i śniegu, co zapewnia bezpieczeństwo nawet podczas trudnych warunków.

Model ten trafia w gusta kierowców, którzy szukają ogumienia niedrogiego, a jednocześnie o wysokich parametrach bezpieczeństwa, które zapewnić może tylko dobra przyczepność i stabilność opon. 

Opony te świetnie nadadzą się do jazdy na zróżnicowanych nawierzchniach - zarówno na miejskie, odśnieżone drogi, jak i nieodśnieżane pozamiejskie ścieżki.

Hankook Winter i*cept evo3 W330 jest wyposażony w kierunkowy bieżnik wyposażony w trójwymiarowe lamele, które skracają drogę hamowania zarówno na suchych, jak i zaśnieżonych drogach. 

Kanaliki z rowkami powiększono o 20% w porównaniu z poprzednim modelem z tej samej serii, co sprawia, że nie trzeba martwić się o aquaplaning - zanieczyszczenia zostają szybko usunięte. Wszystko to sprawia, że model W330 jest świetnym rozwiązaniem zimowym, co potwierdzają również testy ekspertów.

Testy opon zimowych Hankook Winter i*cept evo3 W330

  • Test Auto Bild opon zimowych w rozmiarze 225/40 R18, opony Hankook Winter i*cept evo3 W330 zajęły 2. pozycję w rankingu (2020 r.);

  • Test Auto Bild opon zimowych w rozmiarze 245/45 R18, opony Hankook Winter i*cept evo3 W330 zajęły 5. pozycję w rankingu (2020 r.).

Dostępne rozmiary opon Hankook Winter i*cept evo3 W330

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

20 cali

Pokaż ofertę

21 cali

Pokaż ofertę

22 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.