Hankook Winter i*cept evo2 W320A

Hankook
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Hankook Winter i*cept evo2 W320A

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja dożywotnia
14 dni na zwrot towaru

Hankook Winter i*cept evo2 W320A to opona zimowa wyprodukowana z myślą o użytkowaniu w pojazdach typu SUV. Jest to produkt charakteryzujący się zoptymalizowanymi parametrami, które przekładają się na ekonomiczną, komfortową oraz bezpieczną jazdę w nawet bardzo trudnych warunkach pogodowych i drogowych charakterystycznych dla sezonu zimowego.

Potwierdzeniem doskonałych parametrów prezentowanego ogumienia jest uzyskanie oznaczenia 3PMSF. Jest ono przyznawane oponom, które przeszły rygorystyczne testy i spełniają wymagania unijne związane z przyczepnością na ośnieżonych trasach.

Model Hankook Winter i*cept evo2 W320A to następca popularnego produktu z oznaczeniem W310. Inżynierowie z firmy Hankook poprawili w tym produkcie parametry, takie jak ruszanie z miejsca, hamowanie oraz prowadzenie pojazdu na śniegu oraz mokrej nawierzchni. Oprócz tego opona zachowuje się lepiej na suchej drodze, zarówno pod kątem prowadzenia i hamowania.

W ogumieniu Hankook Winter i*cept evo2 W320A wykorzystano asymetryczny bieżnik z większą liczbą klocków, które wgryzają się w podłoże poprawiając przyczepność i skracając drogę hamowania w różnych warunkach drogowych oraz pogodowych.

Układ specjalnych lameli 3D poprawia sztywność klocków, która przekłada się na większą stabilność auta. Gęsta sieć długich i szerokich rowków poprawia trakcję na mokrych nawierzchniach. Opona skutecznie odprowadza wodę i błoto pośniegowe spod swojej powierzchni, a to oznacza zwiększoną ochronę przed aquaplaningiem, poślizgiem na śniegu oraz grząskiej nawierzchni.

W modelu Hankook Winter i*cept evo2 W320A wykorzystano rowki poprzeczne, rowki w kształcie zyg-zaka, specjalne nacięcia oraz wąskie rowki między blokami bieżnika. Co więcej oponę wykonano z materiału o zwiększonej odporności na uszkodzenia i zużycie.

Testy opony zimowej Hankook Winter i*cept evo2 W320A

  • Test Off-Road w rozmiarze 225/55 R19, opona zimowa Hankook Winter i*cept evo2 W320A została polecana (2020 r.);

  • Test Auto Bild Allrad w rozmiarze 225/55 R17, opona zimowa Hankook Winter i*cept evo2 W320A otrzymała notę zadowalającą (2017 r.).

Dostępne rozmiary opon Hankook Winter i*cept evo2 W320A

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

20 cali

Pokaż ofertę

21 cali

Pokaż ofertę

22 cali

Pokaż ofertę

23 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.