Hankook Winter i*cept evo3 X W330A

Hankook
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Hankook Winter i*cept evo3 X W330A

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja dożywotnia
14 dni na zwrot towaru

Hankook Winter i*cept evo3 X W330A jest oponą zimową średniej klasy, która przeznaczona jest do aut z napędem na 4 koła.

Zastosowane lamele 3D sprawiają, że droga hamowania na ośnieżonej trasie jest znacznie skrócona. Wykorzystanie kanalików wodnych i szerokich rowków barkowych powoduje sprawne i płynne odprowadzanie wody, co również skraca drogę hamowania.

Szerokie klocki barkowe wpływają dodatkowo na sztywność ogumienia, co w połączeniu z mieszanką gumową zapewnia stabilne prowadzenie na suchej i mokrej nawierzchni oraz w niskich temperaturach. 

W modelu Hankook Winter i*cept evo3 X W330A zastosowano bieżnik kierunkowy i jest to popularne rozwiązanie w oponach zimowych. Bieżnik kierunkowy wyglądem przypomina literę V. Poprawia on odprowadzanie wody, błota i śniegu co bezpośrednio przekłada się na wyższą odporność na aquaplaning nawet o 20% w porównaniu do opon z bieżnikiem symetrycznym. 

Opona Hankook Winter i*cept evo3 X W330A dzięki spełnieniu rygorystycznych norm Unii Europejskiej otrzymała symbol 3PMSF, który potwierdza jej właściwości jezdne podczas po zaśnieżonych i oblodzonych drogach. Certyfikat ten zostaje umieszczony na oponie w postaci płatków śniegu. 

Podsumowując jest to opona dla kierowców szukających świetnych właściwości jezdnych, którzy chcą mieć dodatkowo ogumienie dostosowane do aut z napędem 4x4. Hankook gwarantuje użycie najnowszych technologii oraz wykonanie ze świetnych materiałów.

Hankook jest azjatyckim producentem ogumienia, który jest siódmą największą na świecie firmą zajmującą się produkcją opon. 80-letnie doświadczenie i rozwijanie najnowszych technologii pozwoliło temu producentowi zdobyć dużą popularność wśród kierowców na całym świecie. 

Testy opony zimowej Hankook Winter i*cept evo3 X W330A

  • 2020: Autobild test opon zimowych w rozmiarze 225/40 R18 - opona uznana została za przykładową, zajmując 2 miejsce z 12;

  • 2020: w testach Autobild stwierdzono, że jest najlepsza pod względem zapobiegania aquaplaningowi oraz hamowania na śniegu. 

Dostępne rozmiary opon Hankook Winter i*cept evo3 X W330A

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

20 cali

Pokaż ofertę

21 cali

Pokaż ofertę

22 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.