Hankook I Pike RS2 W429

Hankook
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Hankook I Pike RS2 W429

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja dożywotnia
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Hankook I Pike RS2 W429 przeznaczona jest do samochodów osobowych. Charakteryzuje się ona lepszą trakcją na śliskiej nawierzchni, skutecznością hamowania i niezawodnością w trudnych warunkach drogowych.

Kluczową różnicą pomiędzy tą oponą a pierwszą generacją iPike RS jest wzór bieżnika. Jego konstrukcja pozostaje symetryczna i kierunkowa, ale kształt, wymiary i rozmieszczenie elementów uległy znacznym zmianom. W centralnej części znajdują się większe bloki. W tym obszarze wyraźnie optymalizuje to rozkład obciążeń zewnętrznych na powierzchni styku, co zapewnia lepszą stabilność przyczepności.

Natomiast bloki w strefach barkowych zostały znacznie zmniejszone, a liczba bloków została zwiększona. Takie rozwiązanie poprawia przyspieszenie wzdłużne bieżnika, a także ułatwia wychodzenie z zaśnieżonych powierzchni.

Duża część szczelin ma klasyczny dla tego typu elementów prosty kształt. lamele te są ułożone pod lekkim kątem w części środkowej. Rozwiązanie to poprawia trakcję wzdłużną na mokrej nawierzchni, nie tylko poprzez tworzenie wysokich i długich krawędzi, ale również poprzez kierowanie wody do jednego z pobliskich rowków odprowadzających.

Dostępne rozmiary opon Hankook I Pike RS2 W429

15 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.